discovery+ ORIGINALS | Pasja na krawędzi

Pasja na krawędzi
Pasja na krawędzi
Prowadzącym program "Pasja na krawędzi" jest Bartosz Ostałowski – jedyny na świecie profesjonalny kierowca sportowy, który prowadzi stopą. Jest on licencjonowanym drifterem, artystą i ogromnym entuzjastą motoryzacji, który uwielbia wszystko, co ma silnik i cztery koła. Seria dostępna w discovery+ na Playerze!

1 wyjątkowy prowadzący, 14 znanych Gości i ponad 3000 koni mechanicznych – to wszystko, czego można się spodziewać w najnowszym sezonie "Pasji na Krawędzi" w discovery+ na Player.pl.

W programie discovery+ ORIGINALS "Pasja na krawędzi" Bartosz przetestuje najnowsze i najciekawsze modele renomowanych marek samochodów. W tym sezonie Pasji na Krawędzi zobaczymy całościowy przekrój motoryzacji – począwszy od ekskluzywnych samochodów sportowych, poprzez elektryczne SUV-y, a na terenowych pick-upach kończąc. Drifter sprawdzi możliwości testowanych aut w każdych warunkach – w mieście, na torach wyścigowych i błotnistych ścieżkach offroadowych.

Dodatkowo, w każdym odcinku na prawy fotel testowanego samochodu Bartosz zaprosi innego Gościa, z którym porozmawia o jego życiu, pasji i osiąganych sukcesach. Wśród zaproszonych osób znalazły się gwiazdy Internetu, sportowcy, a także osobistości ze świata mediów. Każdy Gość będzie musiał zmierzyć się gradem pytań zadawanych przez driftera.

OGLĄDAJ PROGRAM "PASJA NA KRAWĘDZI" W discovery+ NA PLAYERZE

podziel się: