Złomowisko PL 8

Zlomowisko podstrona
Zlomowisko podstrona
Kolejna, już ósma seria ,,Złomowiska” nie zawiedzie swoich fanów. Bohaterowie rozkręcają się na dobre, a na ekranie zobaczymy poważne zlecenia okupione trudnościami, radością i całym wachlarzem emocji. Nasi nieustraszeni złomiarze wyburzają wielkie obiekty, walczą z ogromnymi silosami, suwnicami, mierzą się z pokaźnym wozem strażackim, wieżą telekomunikacyjną, a nawet demontują sprzęt z tajemniczego laboratorium.

Co najważniejsze, przyjaźń Marka i Edka trwa w najlepsze. Zaczynamy dużym wyzwaniem dla Stalowego. Ma on wyburzyć stary dom. Nie byle jaki, bo dom rodzinny Krzykacza. Marek towarzyszy Piotrowi podczas tego zlecenia. Złomiarz jest bardzo wzruszony, poniewaz w tym budynku, w mieszkaniu o powierzchni zaledwie 18 metrów! spędził 24 lata życia i wychował dwóch synów. Zadanie wyburzenia, którego podjął się Stalowy jest trudne. Nie dość, że budynek stoi w strefie gęstej zabudowy, to nieoczekiwanie orły znajdują w nim……..bombę, o czym przez wiele lat Marek nie miał pojęcia.

Złomowisko PL 8 - Piotro-Stal
Złomowisko PL 8 - Piotro-Stal

W ósmym sezonie zobaczymy również porządki na placu Piotro-Stalu, a w ramach nich rozbiórkę wozu strażackiego. Poznamy też świąteczną twarz Stalowego, który w zamian za złom rozdaje choinki. W międzyczasie Złomuje zdobywają dobre zlecenie. Sonia musi pojechać po wielki silos. Niestety bez Rafała, który walczy z zepsutym sprzętem na placu. Nie ma sprzętu- nie ma kasy. Silos okazuje się większy niż przypuszczano, ale jak to kobieta ze śląska Sonia radzi sobie z tym zadaniem znakomicie. Podobnie, gdy Łoś nieoczekiwanie zwalnia się z pracy nie mając wyboru wsiada na wózek widłowy i uciera nosa reszcie pracowników.

Ja i mój ziom zbieram złom, czyli Złomowisko PL 8

Ja i mój ziom zbieram złom, czyli Złomowisko PL 8

Co w tym czasie robi Rafał? Odbiera starą Nysę do renowacji. Marek, Janusz i Edek w jednym z odcinków dostają informację, że w starej kamienicy trwa remont, a ekipa chce się pozbyć zalegającej wanny, której demontaż nie będzie łatwy. Dla Krzykacza jednak nic nie jest trudne. Nie dość, że poradził sobie z tym zadaniem znakomicie, to jeszcze po drodze odwiedził przedszkole, w którym odbierał złom i przy okazji przypomniał Januszowi bajki z dzieciństwa. Krzykacz dostaje również tajemnicze zlecenie, w którym ma zdemontować i wynieść niedziałający sprzęt z laboratorium. Wraz z niezawodną drużyną, Januszem i Edkiem podejmują się wyzwania, które jak się okazuje wcale nie jest proste. Ten dzień przynosi wiele niespodzianek, które naprawdę trzeba zobaczyć.

Ujrzymy również Marka w piwnicy walczącego z ogromnymi kotłami ciepłowniczymi. Niewątpliwie jednym z bardziej widowiskowych zadań będzie zdemontowanie wysokiej na 37 metrów wieży telekomunikacyjnej. Aby to zrobić ekipa z Holdmaru najpierw demontuje ogrodzenie, by móc wpuścić na teren dźwig. Kolejny raz szef Sławek pokazuje, że żadnej pracy się nie boi i osobiście podejmuje próbę wejścia na wieżę.

Nie da o sobie zapomnieć również Olmet, specjaliści od zadań specjalnych. Demontaż ogromnej, stu tonowej suwnicy górniczej w opustoszałej kopalni pochłania niemalże cały ciężki sprzęt firmy, który dodatkowo nie działa jak trzeba. Zobaczymy też, jak ekipa Olmetu demontuje starą śrutownicę w fabryce produkującej cysterny kolejowe. Oglądaj całą serię online w discovery+ na Playerze.

Złomowisko PL

Ja i mój ziom zbieram złom, czyli Złomowisko PL 8
Ja i mój ziom zbieram złom, czyli Złomowisko PL 8
Ja i mój ziom zbieram złom, czyli Złomowisko PL 8
Złomowisko PL - ogłoszenie
Złomowisko PL - ogłoszenie
Złomowisko PL - telefon Marka
Złomowisko PL - telefon Marka
Złomowisko PL - milion
Złomowisko PL - milion
Złomowisko PL - Edzio
Złomowisko PL - Edzio
Złomowisko PL - jaki ojciec, taki syn
Złomowisko PL - jaki ojciec, taki syn
Złomowisko PL - Marek i Edek w Szkocji
Złomowisko PL - Marek i Edek w Szkocji
Złomowisko PL - Marek i Edek zakopani
Złomowisko PL - Marek i Edek zakopani
Złomowisko PL - casting na kierowcę
Złomowisko PL - casting na kierowcę
Złomowisko PL - Five o'clock
Złomowisko PL - Five o'clock
Złomowisko PL - przygotowania do castingu
Złomowisko PL - przygotowania do castingu
Złomowisko PL - Krzykacz turysta
Złomowisko PL - Krzykacz turysta

Złomowisko PL

podziel się: