Czas na prawdziwą "Wyprawę w nieznane" - zaczynamy już wkrótce!

Wyprawa w nieznane
Wyprawa w nieznane
Jak samolot z trzema lotnikami Marynarki Wojennej rozbija się na Pacyfiku bez żadnego śladu? Dlaczego nigdy nie odzyskano łupu skradzionego przez najsłynniejszego złodzieja, napadającego na banki w Ameryce? Skąd wzięła się legenda El Dorado i czy Złote Miasto może być ukryte w kolumbijskiej dżungli? Josh Gates powraca i jest gotowy, by odkrywać nieznane…

Jedne z największych na świecie tajemnic, które związane są z kultowymi legendami. Jako zapalony poszukiwacz przygód, Gates rozwiązywał najbardziej urzekające zagadki historii, od zaginionych miast i zakopanych skarbów po przełomowe odkrycia archeologiczne.

W fascynującej premierze sezonu Gates przeniesie legendę Dillingera z przeszłości do teraźniejszości. Przedstawi widzom nowy i porywający rozdział do historii największego złodzieja, napadającego na banki w Ameryce. Dillinger stał się legendą po serii śmiałych napadów na banki i brawurowych ucieczek z więzienia. Josh odwiedzi rodzinną farmę Dillingera, aby zbadać nowe tropy, które mogą pomóc znaleźć miliony w skradzionych łupach. Wykorzystując nowo odkrytą mapę, która mogła należeć do samego Dillingera, a także najnowocześniejszą technologię, dogłębne śledztwo Josha może napisać na nowo historię „Wroga publicznego numer jeden”.

WYPRAWA W NIEZNANEWTORKI 23:00, OD 29.03

podziel się: