Truckerki 2

Stres, nerwy i niespodziewane przeszkody to stałe elementy pracy „Truckerek". Naszym bohaterkom niestraszne są wymagające trasy, awarie, trudne załadunki i wyścig z czasem. Te kobiety po prostu kochają motoryzację i swoją pracę! Codziennie przemierzają setki kilometrów za kierownicą TIR-ów.

Jak same mówią praca kierowcy ciężarówki to nie profesja, to styl życia.
To już drugi sezon wyjątkowego programu o kobietach za kierownicą osiemnastokołowców. Razem z Hanią – truckerką, którą widzowie znają już z pierwszej serii – pojedziemy na wschód oraz południe Europy. Poznamy także siedem nowych dziewczyn, które codziennie przemierzają setki kilometrów za kierownicą wielkich ciężarówek. Niestraszne są im trudne załadunki, awarie i ciągły wyścig z czasem. W premierowych odcinkach stawią czoło krętym drogom Rumunii, stromym i śliskim zjazdom w Skandynawii, a także korkom i remontom na niemieckich autostradach. Dodatkowo będziemy świadkami przeprawy z zimowego Detroit do słonecznego Miami wielkim amerykańskim truckiem.
Poznamy kobiety, dla których kabina ciężarówki to drugi dom, a wybrany przez nie zawód to nie tylko sposób na zarobek, ale prawdziwa pasja.
Oglądaj całą serię online w discovery+ na Playerze.
"Truckerki": Kiedy inni smacznie śpią, Magda wkracza do akcji!
"Truckerki": Kiedy inni smacznie śpią, Magda wkracza do akcji!
wideo 2/15