Indie na wyciągnięcie ręki – niezwykła seria dokumentalna w Discovery Channel

Indie na wyciągnięcie ręki – niezwykła seria dokumentalna w Discovery Channel
Indie na wyciągnięcie ręki – niezwykła seria dokumentalna w Discovery Channel
Warner Bros. Discovery uczci obchody 75 lat niepodległych Indii wyjątkową serią dokumentalną. “Projekt: Indie” zabierze widzów w niesamowicie barwną podróż po kraju, który inspiruje i zachwyca cały świat od setek lat. Narratorem tej wyprawy będzie niekwestionowany król hinduskiego kina - Amitabh Bachchan. Program “Projekt: Indie” zadebiutuje na antenie Discovery Channel w niedzielę 20 listopada o godzinie 15:00.

Pod względem liczby miliarderów prześcigają je tylko Chiny i USA. Są domem dla największego przemysłu filmowego, który produkuje ponad 2000 dzieł rocznie. Ich rynek samochodów elektrycznych w 2022 roku jest wart ponad 1,5 miliard dolarów.Indie, bo o nich mowa, to jednocześnie jedna z najstarszych cywilizacji, ale też jeden z najmłodszych narodów na kuli ziemskiej. Ta fascynująca kraina zwraca ku sobie oczy świata od stuleci, inspirując swoim kulturowym bogactwem. Choć smaki i zapachy indyjskiej kuchni czy rozmach bollywoodzkich produkcji są znane na całym świecie, Indie pozostawiają w sobie wciąż wiele do odkrycia. Discovery Channel zabierze widzów w zachwycającą podróż po tej krainie, pokazując jej niepowtarzalność z wielu perspektyw.

Wyjątkowa seria dokumentalna “Projekt: Indie” przyjrzy się osiągnięciom i przemianom Indii w ciągu ostatnich 75 lat, a także rzuci nowe światło na nieprawdopodobnie bogate dziedzictwo kulturowe regionu. Poszczególne części produkcji są poświęcone indyjskim kulinariom, słynnym na całym świecie produkcjom filmowym, przemysłowi, lokalnym wierzeniom i duchowości, a także niesamowitej przyrodzie, którą chroni się tu w wyjątkowy sposób.Pierwszy odcinek “Projekt: Indie” zagości na antenie Discovery Channel w niedzielę 20 listopada o godzinie 15:00.

podziel się: