Potwór z Alaski - czwartkowa nowość Discovery Channel

Potwór z Alaski
Potwór z Alaski
Siedemdziesiąt lat temu mordercze stworzenie podobne do Wielkiej Stopy wysłało mieszkańców do ucieczki z Portlock na Alasce. Teraz ekspedycja powraca do opuszczonej wioski rybackiej, aby odzyskać ziemię i jej zasoby od przerażającej bestii, którą miejscowi nazywają Nantinaq. Nowy program Discovery Channel "Potwór z Alaski" w czwartki o 23:00.

Wioska rybacka Portlock na Alasce została nagle masowo opuszczona 70 lat temu, kiedy jej mieszkańcy uciekli w nocy przed stworzeniem podobnym do Wielkiej Stopy, zwanym przez miejscowych „Nantinaq”, odpowiedzialnym za wielokrotne morderstwa, zaginięcia, pożary i zniszczenia. Wielu z tych przesiedlonych wieśniaków uciekło do pobliskiego Nanwalka, który dekady później stał się zbyt mały dla rosnącej populacji.

W poszukiwaniu dalszych terenów do ekspansji wysłano ekspedycję do Portlock, aby sprawdzić, czy można bezpiecznie ponownie zamieszkać, ale powrót do tak przerażającego i potencjalnie niebezpiecznego miejsca wymaga poświęcenia i nerwów ze stali. Tommy, starszy wioski, zebrał zespół, który ma nadzieję, że ma wystarczająco dużo twardości i odwagi, by przetrwać gehennę w lodowatej dziczy. Keith, de facto lider; Ash, doświadczony survivalowiec; DJ, potrafiący ugotować to, co żywi z lądu i morza; i Kyle, strażnik niedźwiedzi i tropiciel, który, miejmy nadzieję, może chronić swoich kolegów z drużyny przed drapieżnikami zarówno naturalnymi, jak i nadprzyrodzonymi.

Tommy dał mężczyznom zaledwie 40 dni na ustalenie, czy Portlock można odzyskać od przerażających sił, które usidliły go 70 lat wcześniej. Zespół będzie biwakować i żyć z ziemi, aby ustalić, czy są wystarczające zasoby, aby utrzymać nową populację. A to, co odkryją podczas 40-dniowego pobytu, sprawdzi ich wiarę, przekroczy granice, wstrząśnie nimi do głębi i sprawi, że będą kwestionować wszystko, co wiedzieli i w co wierzyli.

POTWÓR Z ALASKI CZWARTKI 23:00, OD 16/06

Oglądaj na Discovery Channel!

podziel się: