Parker na złotym szlaku 4

Parker na złotym szlaku
Parker na złotym szlaku
Pokonawszy trudne i niebezpieczne szlaki Klondike,wrogie dżungle Gujany i pustkowia Papui-Nowej Gwinei, Parker Schnabel jest gotowy na poszukiwania złota na Antypodach. Czas wyruszyć na złoty szlak!

Kiedy kolejna sroga zima w Klondike uniemożliwia Parkerowi eksploatację bogatej w złoto kopalni, ten 26-letni, utalentowany poszukiwacz jest zdeterminowany, aby rozszerzyć swoją działalność i znaleźć nowe tereny, które pozwolą mu pracować przez cały rok. Zdając się na instynkt i wykorzystując zdobyte informacje, z grupą przyjaciół wyrusza do Australii, gdzie można znaleźć rekordowej wielkości samorodki i największe niewykorzystane zasoby złota na świecie. Tam cała ekipa szuka złota i przygód, które mogą na zawsze zmienić Parkera jako górnika.

Krajobraz Australii nie wybacza - to dom śmiercionośnych węży, krokodyli i pająków. Aby poznać australijski złoty szlak, Parker i jego drużyna przemierzą rozległy terytorium - łącznie ponad 6000 mil przez Australię - podążając przez miejsca kluczowe dla australijskiej gorączki złota, która rozpoczęła się w 1851 roku.

Oglądaj całą serię online w discovery+ na Playerze.

podziel się: