"Nagi instynkt przetrwania" powraca! Nowy sezon już od 16 marca na Discovery Channel!

Nagi instynkt przetrwania
Nagi instynkt przetrwania
Kolejne pary śmiałków powracają, żeby przeżyć w ekstremalnych warunkach, gdzie niebezpieczeństwo może czaić się wszędzie. Czy łatwo jest przetrwać w wyczerpującej rzeczywistości? Gdzie leży granica ludzkiej wytrzymałości? To pytania, na które już wkrótce poznają odpowiedź.

W każdym odcinku dwójka nieznajomych – kobieta i mężczyzna – zostanie połączona w parę, a następnie poddana niezwykłej próbie, do której wstępem będzie poznanie się nago. Ich zadaniem będzie przetrwać w najbardziej ekstremalnych warunkach. Bez dostępu do ubrań, jedzenia i wody, ale za to we wrogim klimacie i pod okiem drapieżnych dzikich zwierząt.

W tym sezonie po raz pierwszy w historii programu dwoje surwiwalowców zostanie wyrzuconych… na środku oceanu! Będą mogli liczyć wyłącznie na siebie i na… tratwę, na której będą dryfować pośród głębin oraz wodnych drapieżników, a ta niejednokrotnie poniesie ich w złą stronę.

W 8. edycji programu nie zabraknie także śmiałków – celebrytów. Znany amerykański youtuber Cory Williams i profesjonalna surferka Anastasia Ashley „skoczą na głęboką wodę” i podejmą wyzwanie – przeżyć 14 dni w dziczy. Czy podołają?

NAGI INSTYNKT PRZETRWANIAŚRODY 22:00, OD 16.03

podziel się: