Od zera do milionera

Od zera do milionera
Od zera do milionera
Milioner Glenn Stearns mocno wierzy w Amerykański Sen. Aby udowodnić, że każdy może odnieść sukces podejmuje niespotykane wyzwanie. Nowe odcinki od 7 września.

W programie "Od zera do milionera" podążamy za biznesmenem, który wyrzeka się swojego bogactwa, by podjąć wyzwanie. Ma zaledwie 90 dni, by zbudować wartą milion dolarów firmę, a swoją przygodę zacznie mając w kieszeni zaledwie 100 dolarów.

Glenn porzuci swój prywatny odrzutowiec, jacht i inne luksusy, po czym pojedzie do miasta Erie w Pensylwanii, gdzie będzie działał pod pseudonimem „Glenn Bryant”. Nie użyje swojego prawdziwego nazwiska, kontaktów ani środków finansowych - tylko zasad i doświadczenia, które uczyniły go milionerem. Po drodze podzieli się zdobywaną na przestrzeni 3 dekad wiedzą dotyczącą biznesu.

Aby odnieść sukces, Glenn musi wpaść na pomysł wart milion dolarów i znaleźć zespół, który pomoże mu go zrealizować. Glenn zaczynając przed laty również miał pod górkę - urodził się w niezamożnej, robotniczej rodzinie, jako nastolatek został młodym ojcem. Wydawało się, że świat zwrócił się przeciwko niemu. Mimo to jako pierwszy w rodzinie zdobył wyższe wykształcenie i stworzył świetnie prosperującą firmę. Czy te doświadczenia pomogą mu zdobyć zaufanie mieszkańców Erie?

Po 90 dniach Glenn ujawni swoją prawdziwą tożsamość, a najlepsi członkowie zespołu zyskają udziały w założonej firmie. Jeśli wyceniona wartość nowego biznesu będzie mniejsza niż 1 milion dolarów, Glenn zainwestuje kolejny milion. Niezależnie od tego, czy milioner osiągnie zamierzony cel, ludzie, którzy pomogli mu stanąć na nogi, wygrają.

podziel się: