Oglądaj nowy sezon programu Ocalić dom!

Ocalić dom
Ocalić dom
Doświadczony rzemieślnik i surwiwalowiec Marty Raney, jego córka Misty i syn Matt, podróżują w najbardziej niebezpieczne i odizolowane regiony kraju, gdzie pomagają rodzinom ocalić ich domy. Starają się także pomóc utrzymać im nowy styl życia.
Ocalić dom
Ocalić dom

Każdy z nich ma unikalne umiejętności i zawsze daje coś od siebie, dlatego Raney’owie uczą nie tylko tego, jak przetrwać w dziczy, ale także wielu różnych sposobów na to, jak stworzyć swój biznes „poza cywilizacją”. Pokazują jak można wykorzystać wszystko, co znajduje się na ich posiadłości i mieć z tego pieniądze. To właśnie dlatego w tym sezonie stawka jest jeszcze wyższa, bo to nie będzie tylko ratowanie marzeń tych ludzi… Każdy z nich wyjdzie z programu z pomysłem od Raney’ów na zarabianie pieniędzy z dostępnych zasobów.

Od Missouri po Kolorado, od Alaski po Hawaje, dla Raney’ów żadne domostwo nie jest zbyt odległe, a marzenie nie do spełnienia. Niezależnie od tego, czy chodzi o pomoc samotnej mamie w realizacji jej marzeń o ekologicznej farmie na Alasce, czy o ratowanie rodzinnego gospodarstwa z izolacją ze starych opon samochodowych i materiałów z recyklingu, które w każdej chwili mogą zdmuchnąć osławione burze w Ohio, program Ocalić Dom pokazuje jak ważna jest rodzina w zwalczaniu wszelkich przeciwności. Raney’owie bardzo dobrze wiedzą, że proste życie nie zawsze jest łatwe.

OCALIĆ DOMNIEDZIELA 13:00, OD 16.01

podziel się: