Miliony Escobara 2

Miliony Escobara 2
Miliony Escobara 2
Poszukiwania ukrytej fortuny Pablo Escobara trwają w nowym sezonie! Nowe odcinki w piątki o 22:00 w Discovery.

Większość ludzi wie, że słynny narkotykowy boss Pablo Escobar zgromadził gigantyczną fortunę. U szczytu swojej potęgi Escobar zarabiał miliardy dolarów rocznie, co czyniło go jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Escobar przezornie strzegł swojego bogactwa - istnieje duże prawdopodobieństwo, że ukrył swoje skarby w całej Kolumbii, ale większości nigdy nie znaleziono.

Dwóch byłych agentów DEA, Chris Feistl i Jerry Salameh, którzy mają lata doświadczenia w ściganiu kolumbijskich narcos, wracają do Kolumbii w poszukiwaniu legendarnego skarbu Pablo Escobara. Ich naczelnym celem jest odnalezienie ukrytej fortuny Escobara i zwrócenie jej mieszkańcom Kolumbii.

Poszukiwania to wyścig z czasem - Chris i Jerry wiedzą, że współczesne kartele i inni poszukiwacze skarbów również polują na zaginione miliony Escobara. Korzystając z wieloletniego doświadczenia i zakonspirowanych źródeł oraz informatorów, Chris i Jerry zrobią wszystko, by zbadać każdy możliwy trop prowadzący do ukrytej fortuny.

Bohaterowie będą współpracować z Guillermo Peñą, byłym funkcjonariuszem organów ścigania i weteranem wojskowym oraz Ramonem Iriarte, rodzimym kolumbijskim reporterem śledczym. Zespół w jego działaniach wesprze innowacyjna technologia geodezyjna i obrazowa, która pozwoli wskazać najlepsze miejsca do poszukiwań.

Oglądaj całą serię online w discovery+ na Playerze.

podziel się: