Wielki powrót Gorączki Złota na Discovery Channel!

Gorączka złota
Gorączka złota
Źródło: US DLTO
Jeden z ulubionych programów widzów Discovery Channel powraca z nowym sezonem! W zeszłym roku ceny złota osiągnęły rekordowe notowania, a to z kolei spowodowało, że każdy chce uszczknąć kawałek z tego tortu. Nadchodzący sezon z pewnością odmieni życie bohaterów programu. Ale czy na lepsze?
Gorączka Złota 12
Gorączka Złota 12

Bohaterowie programu – spece w dziedzinie górnictwa – z pewnością znają się bardzo dobrze, można nawet pokusić się o stwierdzenie, że czasami się lubią. Kiedy jednak chodzi o złoto, sentymenty i przyjaźnie odchodzą na bok i ustępują miejsca przebiegłości oraz sprytowi. W końcu stawka jest wysoka – bogactwo, o którym marzą wszyscy.

Parkera nie opuści zła passa. Zmuszony przez sytuację – brak nowych złóż – podejmie bardzo ryzykowną decyzję. Wwierci się w głąb ziemi najgłębiej w swojej karierze – 15 m. Fani „Gorączki złota” jeszcze nigdy „nie byli” tak daleko od powierzchni. I na tym nie koniec niespodzianek dla Parkera. Niespodziewanie na Alaskę powróci jego największy wróg! Z kolei Tony, w czasie gdy inni konkurenci udają się na zasłużony odpoczynek, zawiesi sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Za cel postawi sobie wydobycie ponad 250 kg cennego kruszcu. Tłuste lata trafiły się także Rickowi. Po ostatnich sukcesach poszukiwacz złota rozszerzy swoją działalność – weźmie pod kierownictwo aż dwie kopalnie, w których, ma nadzieję, będzie miał szansę trafić na upragnioną wielką złotą bryłę. Tymczasem Fred i jego bracia wrócą do Klondike szukać odkupienia win z poprzedniego sezonu. Czy je znajdą?

Gorączka Złota 12
Gorączka Złota 12

Gorączka złota już od czwartku 28.10 na Discovery Channel!

Źródło zdjęcia głównego: US DLTO

podziel się: