Ekstremalna Alaska 9

Ekstremalna Alaska 9
Ekstremalna Alaska 9 - PONIEDZIAŁKI 22:00 w Discovery
Kolejne pokolenie Kilcherów musi podjąć się wyzwania, aby poprowadzić rodzinę w przyszłość w niegościnnej, dzikiej Alasce. Nowe odcinki "Ekstremalnej Alaski" o nowej porze - w czwartki o 23:00 od 13 lutego w Discovery.

Pogoda w gospodarstwie stała się bardziej nieprzewidywalna niż kiedykolwiek, a Kilcherowie muszą poradzić sobie w dzikiej Alasce. Cieplejsza, przedwczesna wiosna stopiła większość zimowego śniegu, zmieniając pastwiska w zagrażające życiu bydła błotniste bagna. Aby pomóc swojemu inwentarzowi, Otto Kilcher zdaje się na swój instynkt konstruktora.

W nowym sezonie rodzina będzie musiała polegać na swojej pomysłowości, aby przetrwać w niegościnnych warunkach. Głównym celem Kilcherów jest przeniesienie pastwisk na oddaloną wyspę Perl, obszar bez naturalnych drapieżników, na którym zwierzęta będą mogły czuć się bezpiecznie. Burzliwa pogoda i klima wyspy sprawiają, że cała operacja staje się niebezpieczna. Ten sezon jest prawdziwą próbą dla "plemienia" Kilcherów - rodzina musi zachować równowagę między postępem, a próbą zachowania rodzinnej tradycji.

Oglądaj całą serię online w discovery+ na Playerze.

podziel się: