Brudna robota - czysty zysk 3

Kolejny sezon przynosi ekipom programu „Brudna robota - czysty zysk" nowe wyzwania. Dwie firmy B&K - z uwielbianym przez widzów Bronkiem i „Kabelkiem" - oraz MMS, której pracowników poznaliśmy już w poprzedniej edycji, staną przed kolejnymi trudnymi wywózkami. NOWY SEZON od wtorku 20 października o 22:00 w Discovery.

To nie jest łatwa praca, a na ich barkach spoczywa dbanie o estetykę jednej z największych metropolii Europy. Każdego dnia nasi bohaterowie przemierzają ulice Londynu, zbierając tysiące ton śmieci generowanych przez mieszkańców miasta. W serii pojawią się także nowi bohaterowie, w tym dyspozytor. Czy poradzi sobie ze skomplikowaną logistyką wysyłania maszyn na różne krańce Londynu? Poznamy też Lidkę, która jeździ wywrotką i codziennie odbiera śmieci bezpośrednio od klientów. Jak wygląda ten świat oczami kobiety?
NOWY SEZON we wtorki o 22:00 od 20 października w Discovery. Powtórki: sobota 16:00, niedziela 12:00, 22:00, poniedziałek 18:00. Oglądaj całą serię online w discovery+ na Playerze.