Na tropie kontaktu z kosmosu

Na tropie kontaktu z kosmosu
Na tropie kontaktu z kosmosu
W nowej serii Discovery Channel "Na tropie kontaktu z kosmosu" sześciu doskonale wyszkolonych badaczy szuka odpowiedzi, których wszyscy szukaliśmy. Wykorzystując przełomowe oprogramowanie opracowane przez CIA, techniki dochodzeniowe służb specjalnych i dziennikarskie doświadczenie docierają do świadków kluczowych do ustalenia, czy pozaziemska cywilizacja próbowała nawiązać kontakt z mieszkańcami Ziemi. Nowe odcinki we wtorki o 23:00 od 3 września w Discovery Channel.

Globalne śledztwo prowadzą były oficer CIA dr Myke Cole, analityk ds. konfliktów dr Michael Livingston, astrofizyczka i międzynarodowa dziennikarka naukowa Sarah Cruddas oraz były pracownik wywiadu Nick Karnaze, dziennikarz śledczy Paul Beba, a także były sierżant wywiadu Zielonych Beretów Kawa Mawlayee.

W serii zobaczymy śledczych przy pracy, szukających wiarygodnych dowodów na to, że ​​kosmici nawiązali kontakt z ludźmi. Program prezentuje radykalne, nowe i kompleksowe podejście do tematu. Eksperci za pomocą najnowszych technologii analizują najnowsze dane, starają się zebrać wiarygodne relacje naocznych świadków, przekopują się przez odtajnione raporty rządowe.

Zdjęcia szybko poruszających się obiektów, dziwna aktywność sejsmiczna, zbieżne relacje świadków, które łączą się z relacjami z przeszłości - zespół śledczy nie boi się zadać żadnego trudnego pytania. Śledczy, astrofizycy, dziennikarze i specjaliści w swoich dziedzinach zabierają widzów "Na tropie kontaktu z kosmosu" w podróż w poszukiwaniu odpowiedzi nie z tego świata.

podziel się: