Brudna robota: ekipa w trasie

Po części "zjazd rodzinny", po części podróż, po części spojrzenie wstecz, a po części odpowiedź na pytanie „gdzie są teraz?”. Oryginalna ekipa "Brudnej roboty" wyrusza w podróż kamperem i wspomina wszystkie "brudne" zawody, z którymi zmierzył się legenda Discovery Mike Rowe.

„Brudna robota przebojem trafiła na antenę Discovery w 2004 roku i zmieniła moje życie na zawsze. To, co zaczęło się od prostego hołdu dla mojego dziadka, przekształciło się w czołowy program stacji i każdego dnia jestem zdumiony liczbą osób, które wciąż wracają do tego programu”- mówi Rowe.
„Osobiście brakowało mi poczucia wspólnej przygody bardziej niż czegokolwiek innego - przyjemności podróżowania ze zgraną ekipą, poznawania najlepszych ludzi, jakich można poznać i kręcenia we wszystkich 50 stanach. Wspominanie moich ulubionych momentów programu ze starą ekipą było idealnym sposobem na spotkanie po latach, szczególnie w trudnym czasie dla nas wszystkich. Mam nadzieję, dla fanów oglądanie będzie równie przyjemne, jak dla nas kręcenie”.
W oryginalnej "Brudnej robocie" Mike Rowe odwiedził 50 stanów i podjął się 300 różnych prac. Teraz on i wierna ekipa programu wyrusza w podróż po całym kraju, aby ponownie odwiedzić byłych pracowników i opowiedzieć nowe historie.
4 odcinkowa seria "Brudna robota: ekipa w trasie" w czwartki o 23:00 od 11 lutego w Discovery.

Źródło zdjęcia głównego: ;dsc_dirty_jobs_rt_cover_art_204