Gorączka Złota: Zapomniane Kopalnie

Gorączka złota Zapomniane kopalnie
Gorączka złota Zapomniane kopalnie
Źródło: D+ Thunder.
Znawca kopalni Dave Turin powraca z kolejnym sezonem swojego programu. W nowych odcinkach gospodarz ponownie przyjdzie z odsieczą rodzinom, właścicielom upadających kopalni. Korzystając z lat doświadczenia, zdobytej wiedzy i wsparcia finansistów, ruszy na poszukiwanie złota tam, gdzie podobno go już nie ma.

Doświadczony górnik Dave Turin jest ekspertem w poszukiwaniu złota. Długie lata spędził, pracując razem z Toddem Hoffmanem i uczciwie zasłużył sobie na przezwisko „Dozer Dave" (Dave Spychacz), ponieważ uparcie i bez przerwy kopał w ziemi w poszukiwaniu cennego kruszcu.

W tej serii Turin wyrusza z najambitniejszą misją w swojej karierze – będzie szukać złota w opuszczonych kopalniach w Ameryce. Pierwszym przystankiem jest Kolorado i porzucona, ale dobrze rokująca kopalnia. Dave i jego ekipa, wyposażeni w nowiutką płukarkę, optymistycznie zabierają się do pracy. Niestety, lokalni mieszkańcy grożą, że pokrzyżują plany górnikom. Kiedy już prace idą pełną parą, Dave dostaje z domu tragiczną wiadomość. Dla ekipy Turina to wyjątkowy sezon, ale jedno jest pewne – nawet najtrudniejsze warunki czy ogromne ryzyko nie zniechęcą tych poszukiwaczy złota!

Nowy sezon od 2 września w czwartki o 21:00 w Discovery. Odkrywaj nowy sezon w discovery+ na Playerze.

Źródło zdjęcia głównego: D+ Thunder.

podziel się: