Nic do zgłoszenia 4

Nic do zgłoszenia 4

Walka z przemytem nie zwalnia tempa – nawet w czasach pandemii! Wyszkoleni i bezkompromisowi funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej nieustannie strzegą granic Polski i Unii Europejskiej przed napływem nielegalnych towarów. Wielokrotnie udowodnili, że potrafią namierzyć nawet najbardziej wyrafinowanych przestępców. Co przyniesie czwarty sezon tego popularnego programu? Nowe odcinki w poniedziałki o 21:00 w Discovery.

W nowej serii wracamy na przejścia graniczne, które są wyjątkowo narażone na próby przemytu nielegalnych towarów. Widzowie ponownie zobaczą znanych już funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej z Krajowej Administracji Skarbowej, czyli Mateusza i Tomasza z Korczowej, Kazika z Medyki oraz Jarka i Jagodę z Dorohuska. Wśród zatrzymanych „perełek” znajdą się, m.in.: maści z sadła niedźwiedzia, drogocenne bursztyny, podrobione luksusowe torebki, a nawet suknie ślubne. Poznamy też nowych bohaterów z granicy polsko-niemieckiej.
Kontrolują oni ruch od strony Unii Europejskiej, gdzie niektórzy kierowcy próbują wwieźć na teren Polski spore ładunki nielegalnych śmieci! Na widzów czekają równie spektakularne akcje jak w poprzednich sezonach, m.in. zatrzymanie podejrzanego o udział w aferze vatowskiej i wielomilionowe przekręty!
"Nic do zgłoszenia" PRZED EMISJĄ W TV: To jest stały sposób działania sprawców
"Nic do zgłoszenia" PRZED EMISJĄ W TV: To jest stały sposób działania sprawców

Odkrywaj nowy sezon online w discovery+ na Playerze