Nagi instynkt przetrwania: Elita 5

Nagi instynkt przetrwania: Elita 5
Nagi instynkt przetrwania: Elita 5
Źródło: US DLTO
To jedno z najtrudniejszych wyzwań survivalowych na świecie: 12 uczestników podejmuje 40-dniowewyzwanie w południowoafrykańskim buszu. Teren jest tak trudny, że niegdyś miejscowe plemiona zostawiały najsłabszych na śmierć. Zaczyna się 40-dniowa próba. Nowy sezon programu w piątki o 22:00 od 4 grudnia w Discovery. Odcinek specjalny 4 grudnia o 16:00.

W straszliwym upale wokół obozu krążą śmiertelnie groźne krokodyle i lamparty strzegące swojego terytorium. Aby odnieść sukces, uczestnicy muszą zapanować nad żywiołami, codziennie przesuwać granice ludzkiej wytrzymałości i znosić się nawzajem w jednym z najbardziej niebezpiecznych i odludnych zakątków na Ziemi. Osoby biorące udział w programie mają różne talenty i różne osobowości - czy to pomoże im przetrwać i sprostać wyzwaniu, czy doprowadzi do podziałów i sporów?

Odcinek specjalny 4 grudnia o 16:00 w Discovery. Nowy sezon w piątki o 22:00 od 4 grudnia. Powtórki sezonu w soboty o 24:00. Oglądaj "Nagi instynkt przetrwania: Elita" online w discovery+ na Playerze.

Źródło zdjęcia głównego: US DLTO

podziel się: