Dawid Andres ponownie wyruszy tropem dzikich zwierząt!

Dawid Andres wraz z 12-letnią Natalką po raz kolejny przemierzą świat w poszukiwaniu niezwykłych gatunków zwierząt. Tym razem zaczną od Atlantyku, po drodze przemierzając Rio Negro, Amazonkę i największe rozlewiska na świecie w brazylijskim Pantanalu. Ich przygoda skończy się na Karaibach. Jakie wyzwania czekają na nich tym razem?

Pierwszy odcinek drugiego sezonu programu „Na tropie dzikich zwierząt” na antenie Discovery Channel oraz w Player.pl już 30 września o godz. 18:00.
Dawid i Natalka to niezwykły duet, który nie boi się przygód! Kolejny raz wyruszają w niesamowitą podróż, aby przyjrzeć się dzikim zwierzętom w ich naturalnym środowisku. Tym razem ich celem będzie Ameryka Południowa. Wspólnie pokonają ponad 10 tysięcy kilometrów w poszukiwaniu charakterystycznych dla tego regionu gatunków. Wśród nich znajdą się delfiny, żółwie morskie, flamingi, małpy saimiri, jaszczurki, ary i wiele innych.
Podróżniczy duet nie będzie mógł narzekać na brak przygód. W tropikach czeka ich wiele wyzwań! Staną oko w oko z aligatorem, potrenują jazdę konną, popłyną tropem różowych delfinów oraz zgłębią tajniki kamuflażu w dżungli. W poznawaniu tego egzotycznego świata pomogą im lokalni mieszkańcy, którzy jak nikt znają zwyczaje zwierząt żyjących wśród nich.
Dawid i Natalka za każdym wchodzą w świat dzikiej przyrody z szacunkiem i uważnością, aby zbliżyć się do jego wielkich tajemnic. Swoją wyprawą kolejny raz udowodnią, że królestwo zwierząt może nie tylko zachwycić lub przerazić, ale również dać nam wiele cennych lekcji. Choć ich podróż obfituje w zapierające dech w piersiach obrazy, chodzi o znacznie więcej, niż tylko podziwianie urody egzotycznych zwierząt. Natalka i Dawid starają się dotrzeć również do wartościowej wiedzy o tych pięknych stworzeniach, aby przekazać ją widzom. Program „Na tropie dzikich zwierząt” to wspaniała i wartościowa rozrywka dla całej rodziny!
Pierwszy odcinek drugiego sezonu programu „Na tropie dzikich zwierząt” pojawi się na antenie Discovery Channel już 30 września o godz. 18:00. Program pojawi się również na Player.pl, gdzie dostępny jest także poprzedni sezon pierwszy.
Na tropie dzikich zwierząt