Klan z Alaski 5

Klan z Alaski 4
KLAN Z ALASKI nowy sezon w piątki o 22:00 w Discovery
W tym sezonie nestorzy klanu Billy i Ami prowadzą następną generację - Bama, Beara, Gabe'a, Noah, Bird i Rain do samodzielności i znalezienia własnego miejsca w górach, by razem mogli stworzyć większe, lepsze i samowystarczalne gospodarstwo. Nowe odcinki KLANU Z ALASKI w piątki o 22:00 w Discovery.

Do klanu dołączają na dobre nowi członkowie - żony i dzieci. Bracia Gabe i Noah osiedlają się ze swoimi drugimi połówkami i stawiają pierwsze kroki w rodzicielstwie. Noah rozwija swoje plany budowy domu dla Rhain Alishy i małego Eliasza. Gabe i Raquel przygotowują się do swojego ślubu i przyjścia na świat pierwszej w rodzinie wnuczki. Bear spotyka swoją „alaskańską księżniczkę” i zaczyna randkować. Z rosnącą liczbą osób gospodarstwie i liczną trzodą wilcze stado będzie musiało zdwoić wysiłki prowadzące to stworzenia samowystarczalnego i dobrze zaopatrzonego gospodarstwa.

Marzenie o samowystarczalności jest w zasięgu ręki, a każde z rodzeństwa Brownów ma własne, odrębne zadanie do wykonania. Głowa rodziny, Billy Brown otrzymuje od lekarzy pierwsze ostrzeżenie, jego przyzwyczajenia muszą ulec zmianie. Jaką decyzję podejmie? Czy porzuci styl życia, który sobie wmarzył? Dzieci śpieszą się przed zimą, by wybudować swoim rodzicom Billy'emu i Ami dom na środku rancza, który w przyszłości będzie miejscem spotkań "wilczego stada". Każdy z członków rodziny musi wnieść swój wkład we wspólne gospodarstwo, by rodzina mogła przetrwać i rozwijać się w nieprzystępnych rejonach Alaski.

Oglądaj całą serię online w discovery+ na Playerze.

podziel się: