Gorączka złota - zapomniane kopalnie 2

Gorączka złota - zapomniane kopalnie
Gorączka złota - zapomniane kopalnie
Dave Turin, doświadczony górnik, jest ekspertem w poszukiwaniu złota. Przez całe lata pracował u boku Todda Hoffmana, z czasem zyskując sobie przezwisko „Dave-buldożer", pochodzące od ulubionej metody szukania cennego kruszcu. Teraz, po dwóch latach przerwy, zamierza wykorzystać swoje doświadczenie i wsparcie inwestorów, aby pomagać rodzinom, które chcą ponownie uruchamiać stare, odziedziczone po przodkach kopalnie złota — i czerpać z nich zyski.

W tej serii Dave wędruje po całych Stanach Zjednoczonych, z północy na południe, poszukując takich opuszczonych miejsc w nadziei, że uda mu się znaleźć to jedno, które uczyni go bogatym. Od Jukonu po pustynię Great Basin Desert, Dave spotyka fascynujących ludzi i poznaje ich niewiarygodne historie. Okazuje się, że wszystkie te opowieści łączy jedno: nawet najtrudniejsze warunki i największe ryzyko nie są w stanie nakłonić tych poszukiwaczy do porzucenia marzeń o złocie.

Odcinek specjalny 25 czerwca o 21:00 w Discovery. Nowe odcinki w czwartki od 2 lipca o 21:00. Powtórki: sobota 8:00, niedziela 14:00, 21:00.

podziel się: