Fani czterech kółek od 1.11 na Discovery Channel!

Uwielbiana przez wszystkich fanów motoryzacji seria powraca na antenę Discovery Channel. W najnowszej – już 17. – odsłonie na widzów programu czeka kilka niespodzianek. Tym razem program powróci do Wielkiej Brytanii oraz przedstawi nowego gospodarza!

Po sześciu latach kręcenia odcinków na terenie Stanów Zjednoczonych „Fani czterech kółek” powrócą do Europy, a konkretnie do Wielkiej Brytanii. Zmiana otoczenia w premierowych odcinkach przyniesie też inną – obsady. Z programem pożegna się Ant Anstead, a jego miejsce u boku Mike’a Brewera zajmie były mechanik Formuły 1, Marc „Elvis” Priestley.
W nowym sezonie Mike Brewer i Marc Priestley ulokują się nieopodal słynnego Bicester Heritage Site, dawnej bazy RAF, która zapisała się w historii motoryzacji. Nie ma więc wątpliwości, że ekipa „Fanów czterech kółek” odwiedzi liczne warsztaty samochodowe w okolicy.
W premierowych odcinkach Mike ponownie zarazi widzów swoją miłością do motoryzacji, polując na silniki i części z kultowych samochodów, a następnie dając im drugie życie. Z pomocą nowego kolegi – Marca – podejmie się wskrzeszenia niezwykłych aut, jednocześnie zagłębiając się w fascynujące historie projektowe i produkcyjne każdego z modeli.
Fani czterech kółek już od 1.11 na Discovery Channel!

Źródło zdjęcia głównego: Antonio Petronzio