Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem 6

Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem 6
Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem 6 - od 23 grudnia w Discovery
"Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem" powraca! Tym razem czeka nas zmiana zasad gry, podkręcamy tempo. Po raz pierwszy gra będzie toczyć się o nagrodę pieniężną, która dosłownie... spadnie z nieba! Nowe odcinki w poniedziałki o 21:00 w Discovery od 23 grudnia.

12 zwykłych Brytyjczyków przez 35 dni będzie musiało przetrwać na odległej, tropikalnej wyspie. Tym razem do zdobycia jest 100 000 funtów - rozrzuconych po całej wyspie. Uczestnicy nie tylko będą musieli zmierzyć się z siłami natury, ale z własnymi pokusami - na śmiałków czeka skarb. Jeśli zrezygnują za wcześnie, odejdą z niczym. Tylko ci, którzy dotrwają do samego końca, mogą zatrzymać swój udział w każdym znalezionym zrzucie gotówki. Czy wyspiarze będą współpracować, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną? Czy może zdecydują się na samodzielną walkę i zostawią za sobą tych, którzy postrzegani są jako najsłabsi? Czy w środowisku pozbawionym współczesnych wygód pieniądze nie będą miały takiego znaczenia? Cokolwiek się wydarzy, uczestników czekają trudne wybory.

Wśród 12 uczestników tej edycji znaleźli się: MARCO, 30-letni były komandos Royal Marines, MANO, 42-letni neurochirurg, ELISSA, 33-letnia pisarka, EMILY, 30-letnia pielęgniarka, JIM, 51-letni budowlaniec, właściciel dużej firmy, CAT, 28-letnia pielęgniarka, MORAG, 58-latka, właścicielka nieruchomości, IRENE, najstarsza uczestniczka w programie, JACK, 24-letni hydraulik, IVAR, 55-letni arystokrata, RUBY, 22-letnia kelnerka, BEN, 27-letni sprzedawca okien i przyszły ojciec.

NOWE ODCINKI W PONIEDZIAŁKI o 21:00 w Discovery.

Źródło zdjęcia głównego: EndemolShine

podziel się: