Nowy sezon Klan z Alaski na Discovery Channel!

Kolejna odsłona perypetii rodziny Brownów, która żyje w alaskańskiej dziczy z dala od cywilizacji. Członkowie rodu każdego dnia będą musieli nie tylko zmierzyć się z rozmaitymi wyzwaniami, ale też poradzić sobie w trudnych warunkach. Czy im się uda?

Klan z Alaski Źródło: Photobank: 36621_ep501_006.JPG
Po trudnym i wyczerpującym roku ród Brownów będzie pełen determinacji, żeby raz na zawsze wrócić do korzeni. Po przetrwaniu najgorszych 12 miesięcy w swoim życiu „wilcze stado” – jak lubią o sobie mówić – wykorzysta swoje 34-letnie doświadczenie w dziczy, żeby odzyskać utracone marzenie o wolnym życiu w towarzystwie wszystkich członków rodziny.
W tym sezonie ich przygoda zacznie się u progu Nowego Roku. Kolejne 12 miesięcy to szansa na lepsze rozdanie. Czy takie się okaże? Już na początku wyniknie nowe ryzyko – gwałtowna burza nawiedzi wsypę Chichagof, zagrażając życiu Brownów. Wraz z żywiołem w Browntown pojawi się również Matt, który postanowi zacząć wszystko od nowa na łonie rodziny. Na miejscu szybko znajdzie pomysł na dalszą przyszłość – wraz z Bamem rozpoczną własne przedsięwzięcie, mając nadzieję, że pomoże ono w ekspansji Browntown. Ale czy ambitny plan się powiedzie?
Oglądaj Klan z Alaski w piątki o 22:00 na Discovery Channel!

Źródło zdjęcia głównego: US KEY ART