"Brudna robota - czysty zysk" - najbardziej zaskakujące momenty z 2. sezonu

Brudna robota - czysty zysk
Brudna robota - czysty zysk
2. sezon BRUDNEJ ROBOTY - CZYSTEGO ZYSKU za nami. Jakie były najciekawsze i najbardziej zaskakujące sytuacje? Szczególnie dużo zabawnych akcji przytrafiło się nowej ekipie w programie, czyli MMS Skips. Zobaczcie najciekawsze fragmenty z minionego sezonu.

Zielony, zrobiony na poczekaniu kontener z osobowego samochodu, który na zlecenie szefa wykonali pracownicy MMS Skips doczekał się całej odysei. Klient nie może czekać, szefowi firmy nie trzeba tego powtarzać!

"Brudna robota

"Brudna robota

W drugim sezonie Kabelek sporo współpracował z Bronkiem. Jednym z zadań, na którym bardzo zależało Bronkowi, było usprawnienie pracy na yardzie. Czy prowizoryczne lustro pomoże firmie B&K?

Okazało się, że nie tylko Bronek ma pochowane swoje "skarby" znalezione w przywożonych rzeczach. Niemałą kolekcję, rzeczy, które uważał za wartościowe, zebrał Kabelek. Niestety zderzenie z rzeczywistością i wycena przez specjalistę okazały się dość bolesne...

"Brudna robota

"Brudna robota

Sejf, kolekcja płyt winylowych, maszyna do karaoke - 2. sezon obfitował w nietypowe znaleziska. Jednak niewątpliwym szokiem - jak się szybko okazało nie dla wszystkich, wygląda na to, że to częste znalezisko na śmietnikach w Londynie - były krzaki marihuany po likwidacji nielegalnej plantacji. Jak mógł wyglądać taki proceder i jak krzaki trafiły na yard?

"Brudna robota

"Brudna robota

"Brudna robota

"Brudna robota

podziel się: