Zobacz jesienne KONTYNUACJE znanych i lubianych programów Discovery Channel!

Gorączka złota
Gorączka złota
Jesienią w Discovery Channel kontynuacje uwielbianych programów, w tym jubileuszowego, 10. sezonu „Gorączki złota”! Zobaczmy również wyjątkowe filmy dokumentalne i międzynarodowe koprodukcje. „Świat jest Wasz!”, a Discovery Channel pomaga go odkrywać!

KONTYNUACJE

GORĄCZKA ZŁOTA 10, CZWARTEK 21:00, OD 17 PAŹDZIERNIKA

To już jubileuszowa, 10. seria globalnego hitu Discovery Channel! Jesienią „Gorączka złota” powraca z nowymi odcinkami oraz z zupełnie niespodziewanymi wyzwaniami, które staną na drodze grupy ambitnych poszukiwaczy z Jukonu. Rok zaczyna się od poważnego problemu. Nowe regulacje prawne sprawiają, że wydobywanie cennego kruszcu w regionie Klondike może stać się niemożliwe. Władze wprowadziły bowiem organiczenia w wykorzystaniu jednego z najbardziej krytycznych surowców, czyli wody! To zmusza trójkę głównych bohaterów – Ricka, Tony'ego i Parkera – do znalezienia nowych pomysłów i rozwiązań. Jak poradzą sobie w tej nowej, trudnej sytuacji? Czy uda im się przetrwać?

ZŁOMOWISKO 9
ZŁOMOWISKO 9

ZŁOMOWISKO PL 9, ŚRODA 21:00, OD 21 SIERPNIA

Niekwestionowani królowie polskich złomowisk wracają do gry! Discovery Channel zaprasza na kolejny sezon serii „Złomowisko PL” – to tu rządzą ludzie o stalowych nerwach, którzy gruz zamieniają w złoto. W nowej serii ponownie odwiedzimy firmę Rudych, która zajmuje się rozbiórkami i realizacją innych nietypowych zleceń. Razem z nimi złomiarze rozprawią się z kilkoma imponującymi budynkami. Marek po raz drugi w życiu pojedzie nad morze – oczywiście w celach zawodowych. Powrót jednak nie będzie łatwy. Na trasie spotka go wiele przygód, w efekcie których trafi aż do Niemiec. Natomiast u Sławka z Holdmaru dojdzie do poważnego włamania. Sprawę będą wyjaśniać organy ścigania. Jedno jest pewne! Na „Złomowisku PL” będzie się działo!

Lotnisko 2
Lotnisko 2
Źródło: ;ASIA4.jpg

LOTNISKO 2, PIĄTEK 21:00, OD 4 PAŹDZIERNIKA

„Lotnisko” to potężny organizm funkcjonujący na pełnych obrotach przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. To również skomplikowane, obostrzone surowymi przepisami procesy oraz praca setek profesjonalistów i pasjonatów, którzy dbają o bezpieczeństwo milionów pasażerów. W drugim sezonie programu kamery Discovery Channel dalej będą zaglądać w miejsca na co dzień niedostępne dla podróżnych. Poznamy zupełnie nowe zawody i przyjrzymy się z bliska pracy m.in. dyżurnych portu, do których obowiązków należy koordynacja działania całego lotniska. To właśnie oni podejmują decyzje w sytuacjach kryzysowych, zapewniają asystę służb ratowniczych i medycznych oraz prowadzą akcje ratunkowe.

BRUDNA ROBOTA – CZYSTY ZYSK 2, ŚRODA 22:00, OD 23 PAŹDZIERNIKA

„Brudna robota – czysty zysk” to program ukazujący pracę Polaków, którzy każdego dnia dbają, by tysiące ton śmieci generowanych przez osiem milionów mieszkańców Londynu nie trafiało na ulicę, lecz do wyznaczonych do ich składowania i utylizowania miejsc. Widzowie pokochali Bronka i Kabelka, dlatego w drugiej serii czeka nas jeszcze więcej przygód pracowników B&K Environmental Services! Poznamy także nowych, barwnych bohaterów, ponieważ do programu dołączy firma MMS Skips, która działa we wschodniej części miasta.

A CO NOWEGO W DISCOVERY CHANNEL? ZOBACZ NOWE PROGRAMY!

podziel się: