6. odcinek SPECJALISTEK - Czas na Wrak Race!

Specjalistki
Specjalistki
W 6. odcinku Ola i Piotr stają do wyścigu. Będzie nerwowo! Czy ich wrak przetrzyma wszystkie zderzenia? Poza tym wracamy na holenderskie trasy z Leną i Marcinem. Podpatrzymy Aggie w warsztacie przy kolejnej naprawie - dobry humor pozwoli jej pokonać każdą usterkę. Nowe odcinki "Specjalistek" w czwartki o 22:00 w Discovery.

Spawaczka Ola i jej przyjaciel Piotrek przygotowują się do startu w zawodach Wrak Race. Mają do pokonania aż 83 zawodników. To nie są żarty – ostatnie poprawki, szybki przegląd i...jazda! Pierwsze koty za płoty, wszystko idzie gładko i nagle - Monster Wrak Oli i Piotrka gaśnie… Czy uda im się dojechać na metę?

"Specjalistki" PRZED EMISJĄ W TV: Byle przetrwać!

"Specjalistki" PRZED EMISJĄ W TV: Byle przetrwać!

W warsztacie mechaniczki Aggie pojawia się wyjątkowo schorowany pacjent – Volvo pana Rysia. Po pierwszych oględzinach nie jest dobrze, niezbędny jest nowy przewód od turbo. Okazuje się, że znalezienie go graniczy z cudem. A im dalej w las, tym więcej drzew, Volvo wymaga naprawdę gruntownej interwencji. Jak poradzi sobie Agnieszka?

"Specjalistki": Prawo jazdy w chipsach znalazłeś?

"Specjalistki": Prawo jazdy w chipsach znalazłeś?

Truckerka Lena i jej chłopak Marcin są na ostatniej prostej – pędzą holenderskimi trasami. Jeszcze tylko trochę kilometrów i dojadą do Belgii. Niestety los wcale nie jest dla nich łaskawy. Nagła usterka i awantura z rodakami, a czas goni. Czy dowiozą ładunek do celu?

podziel się: