Wielkanoc pełna premier na Discovery Channel!

Wielkanoc pełna premier na Discovery Channel!
Wielkanoc pełna premier na Discovery Channel!
Kwiecień w Discovery to czas pełen ekscytujących wypraw, które poprowadzą widzów przez nieznane obszary. Nie zabraknie tajemnic oraz zagadek. Na nudę nie będą narzekać także pasjonaci motoryzacji. Oprócz nowość pojawią się znane i lubiane programy, które od wielu sezonów gromadzą przed telewizorami wiernych fanów kanału.

Przedstawiamy Wam harmonogram wielkanocnych premier na Discovery Channel:

17 KWIETNIA - NIEDZIELA WIELKANOCNA

Fantastyczne zwierzęta z Forrestem Galante
Fantastyczne zwierzęta z Forrestem Galante

Forrest Galante i jego zespół przeczesują świat, aby zbadać nieporozumienia między ludźmi i zwierzętami, które niejednokrotnie kończą się śmiercią. Po rozwiązaniu każdej zagadki Forrest skupia się na rozwiązaniu konfliktu, często ratując przy tym ludzkie i zwierzęce życie.

Fantastyczne zwierzęta z Forrestem Galante - niedziela 13:00

Z wiosłami na Antarktydę
Z wiosłami na Antarktydę

Kapitan wyprawy Fiann Paul z załogą i poszukiwacz przygód Colin O'Brady podjęli pierwszą na świecie próbę spływu wioślarskiego przez cieśninę Drake'a. Ekspedycja została zrealizowana od południowego krańca Ameryki Południowej do krawędzi Antarktydy. Cieśnina Drake'a należy do najburzliwszych mórz na świecie, słynie z silnych prądów i potężnych sztormów. Jest najwęższym przesmykiem międzykontynentalnym, gdzie Atlantyk spotyka się z Pacyfikiem.

Z wiosłami przez Antarktydę - niedziela 22:30

18 KWIETNIA - PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

Łowcy opali
Łowcy opali

W Australii pozyskuje się 90% światowej produkcji opali, które są jednym z najbardziej wartościowych złóż na świecie. Poszukiwania opali są ryzykowne, ale łowcy z bankrutów mogą szybko stać się milionerami. To właśnie marzenia o bogactwie sprawiają, że poszukiwacze ryzykują nawet życiem.

Łowcy opali - poniedziałek 11:00

Gorączka złota: Klan Hoffmanów
Gorączka złota: Klan Hoffmanów

Todd Hoffman, znany z serii „Gorączka Złota” wraz z rodziną wyruszają na Alaskę w poszukiwaniu cennego kruszcu. Po zakończeniu burzliwego sezonu w Kolorado w 2018 roku, Todd jest gotowy do powrotu. Opróżnia oszczędności z nadzieją na wydobycie złota z zapomnianej kopalni znajdującej się na Alasce. Jeśli mu się powiedzie, zapewni sobie prawa do wydobycia na następnych 10 lat. Ma na to 6 tygodni, zanim rozpocznie się kolejny, zimowy sezon.

Gorączka złota: klan Hoffmanów - poniedziałek 12:00

Łowcy klasyków 5
Łowcy klasyków 5
Źródło: Tom Barnes. QUEST_CLASSICCARS_16

Drew Pritchard jest uznanym specjalistą od antyków, ale od zawsze fascynował się motoryzacją, a szczególnie klasykami i youngtimerami. Aby swoją pasję przekuć w biznes postanowił połączyć swoje siły z motoryzacyjnym ekspertem Paulem Cowlandem. W poszukiwaniu zarobku odnajdują oni najciekawsze egzemplarze klasycznych samochodów w Wielkiej Brytanii i poddają je renowacji.

Łowcy klasyków - poniedziałek 22:00

Fani czterech kółek: samochody marzeń
Fani czterech kółek: samochody marzeń
Źródło: Gary Moyes.

Doświadczony sprzedawca samochodów Mike Brewer pomaga miłośnikom motoryzacji, którym brakuje czasu i wiedzy, aby nabyć swój wymarzony pojazd. W każdym odcinku Mike oraz mechanik Mark "Elvis" Priestley zamieniają stare pojazdy w maszyny, które chciałby mieć każdy.

Fani czterech kółek: samochody marzeń - poniedziałek 23:00

Spędź święta z Discovery Channel!

podziel się: