Spędź grudzień z Discovery Channel!

Gang surykatek
Gang surykatek
Grudzień z Discovery Channel brzmi jak świetny plan na chłodne, zimowe wieczory. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!
Gang surykatek
Gang surykatek

Witamy na pustyni Kalahari w RPA, gdzie trzy uratowane rodziny surykatek (gangi) po raz pierwszy uczą się życia na wolności. W nowym programie widzowie poznają różne osobowości surykatek i zanurzą się w ich niesamowitym świecie, śledząc podróż trzech rodzin. Większość z nich została zabrana z naturalnego środowiska jako szczenięta i wróciła do prawowitego domu w Afryce po tym, jak uratowano je z rąk handlarzy dziką fauną. Zobaczcie ich historie o wytrzymałości i ewolucji, jak adaptują się do życia na wolności, w „nowym” środowisku.

GANG SURYKATEK SOBOTY 07:00, OD 04.12

Poszukiwacze dinozaurów
Poszukiwacze dinozaurów
Źródło: US KEY ART/ Thunder Distribution

Kowboje – tropiciele dinozaurów – powracają na antenę Discovery Channel. Ruszają na Zachód w poszukiwaniu prehistorycznych skamieniałości – od skarbca kłów mamuta, przez pole kości triceratopsa po prawie kompletną czaszkę tyranozaura. A wszystko to, aby zarobić i zachować swój surowy tryb życia.

POSZUKIWACZE DINOZAURÓWSOBOTY 08:00, OD 04.12

Tajemnice Alaski
Tajemnice Alaski

Eksperci i naoczni świadkowie próbują odkryć tajemnice tzw. „Trójkąta Alaskańskiego”, odległego obszaru słynącego ze zjawisk paranormalnych i z tego, że co roku bez śladu ginie tam wielu ludzi. W tym regionie zgłaszane są też przypadki spotkań z Wielką Stopą i znikające samoloty.

TAJEMNICE ALASKI CZWARTKI 23:00, OD 16.12

Koniec świata według Nostradamusa
Koniec świata według Nostradamusa

Ta całkowicie nowa, ośmioodcinkowa seria dokładnie pokazuje, jak skończy się świat i co będzie dalej, zgodnie z przewidywaniami największego proroka historii, Nostradamusa. Łącząc starożytne słowa niesławnego jasnowidza z obrazami z zaginionej i tajemniczej księgi, która nosi jego imię, program odkrywa nowe przepowiednie i przyczyny upadku świata. Nostradamus widział nadchodzącą apokalipsę 500 lat temu, a teraz zadaniem ekspertów jest ujawnienie przerażającej prawdy, na którą mogą nas przygotować jego wizje.

KONIEC ŚWIATA WEDŁUG NOSTRADAMUSAMARATON - 22:00, 31.12, 01.01

Oglądaj także:

Fani czterech kółek
Fani czterech kółek
Źródło: Antonio Petronzio

Uwielbiana przez wszystkich fanów motoryzacji seria powraca na antenę Discovery Channel. W najnowszej – już 17. – odsłonie na widzów programu czeka kilka niespodzianek. Tym razem program powróci do Wielkiej Brytanii oraz przedstawi nowego gospodarza! Po sześciu latach kręcenia odcinków na terenie Stanów Zjednoczonych „Fani czterech kółek” powrócą do Europy, a konkretnie do Wielkiej Brytanii.

FANI CZTERECH KÓŁEKPONIEDZIAŁKI 23:00

"Earthshot Prize: Ratując naszą planetę"
"Earthshot Prize: Ratując naszą planetę"

Obumierające rafy koralowe i lasy deszczowe, zanieczyszczone powietrze, susze, powodzie, ginące gatunki zwierząt, topniejące lodowce, piętrzące się odpady - to tylko wierzchołek góry lodowej stale postępujących problemów i zmian klimatycznych. W dokumentalnej serii “Earthshot Prize: Ratując naszą planetę” książę William i Sir David Attenborough wraz z gośćmi, przedstawiają widzom inspirujące i nowatorskie sposoby na poprawienie globalnej sytuacji klimatycznej.

EARTHSHOT PRIZE: RATUJĄC NASZĄ PLANETĘPIĄTKI 23:00

Dawid Andres na tropie dzikich zwierząt
Dawid Andres na tropie dzikich zwierząt

Dawid Andres podróżował już ciężarówką po USA, Indonezji, Wietnamie czy Afryce. Tym razem czeka go zupełnie inne wyzwanie, zwłaszcza, że w wyprawie po Alasce towarzyszy mu dwunastoletnia Natalia. Wspólnie wyruszą na poszukiwanie niezwykłych gatunków zwierząt zamieszkujących ten dziki i malowniczy teren. Ciężarówkę zastąpią im między innymi: hydroplan, tandem czy kajak.

KINDER Niespodzianka od ponad 40 lat wywołuje uśmiech na twarzach dzieci na całym świecie, dzięki skrytym we wnętrzu czekoladowego jajka małym niespodziankom! Marka dba, aby zabawa rozwijała kreatywność najmłodszych, inspirowała ich do twórczego myślenia oraz budowała ciekawość odkrywania świata. Współpraca KINDER z Discovery otwiera nowy rozdział w oferowaniu mądrej rozrywki dla całej rodziny. Połączenie najnowszej serii zabawek KINDER Niespodzianka Natoons, przedstawiającej wybrane zwierzęta z Ameryki Północnej, z możliwością poznania ich zwyczajów oraz środowiska w jakim żyją w ramach edukacyjnego programu „Dawid Andres na tropie dzikich zwierząt” zapewne sprawi prawdziwą frajdę dla każdego odkrywcy, niezależnie od wieku!

NA TROPIE DZIKICH ZWIERZĄTNIEDZIELA 13:00

Oglądaj Discovery Channel!

podziel się: