Wiosenne nowości w discovery+

Wiosna w discovery+
Wiosna w discovery+
discovery+ to globalny serwis streamingowy Discovery, oferujący najlepsze treści non-fiction na świecie. W Polsce discovery+ ruszyło w grudniu 2020 r. w ramach oferty Playera. Użytkownicy serwisu otrzymali wyłączny dostęp do produkcji własnych Discovery − discovery+ Originals oraz popularnych polskich i zagranicznych serii w ramach kategorii tematycznych, takich jak: „Gorączka złota”, „Dzika Alaska”, „Przygoda i odkrywanie”, „Lifestyle”, „Kryminalne zagadki” i „Ciekawość”. Po raz pierwszy w historii programy Discovery są dostępne na taką skalę w serwisie online na życzenie!

discovery+ to najlepsza rozrywka dokumentalna w jednym miejscu. Kolekcja oferuje dostęp do największych hitów Discovery – zarówno tych najnowszych, jak i wcześniejszych sezonów.

Tej wiosny do discovery+ dołączy najnowszy 12. sezon „Złomowiska.PL”. Przed widzami kolejne perypetie najbardziej znanych złomiarzy w Polsce. W tym biznesie – jak w życiu – fortuna kołem się toczy. Czasem na naszych bohaterów czeka pasmo sukcesów, a czasem niespodziewane krachy. Jak zawsze − będzie zabawnie, rodzinnie i… brudno!

W tym sezonie po raz ostatni widzowie zobaczą ukochanego Marka „Krzykacza” Pawłowskiego, który niespodziewanie od nas odszedł. Na otwarcie serii twórcy „Złomowiska.PL” przygotowali odcinek specjalny, gdzie wspominają „Króla Złomu”. Epizod ten również dostępny będzie w discovery+ na Playerze.

Do discovery+ dołączyła (i nadal się powiększa!) kolekcja wyjątkowych filmów dokumentalnych, tworzonych specjalnie z myślą o widzach w Internecie. Wśród tytułów discovery+ Originals znajdują się: „Liverpool. Powrót mistrzów”, „Donald Trump: Sztuka kłamstwa”, „Książę Andrzej i seksafera Epsteina”, „Francesco”.

Przed widzami także premiera dwóch ważnych obrazów dokumentalnych. Pierwszy z nich to Co zabiło Maradonę?”, a drugi to film o wyścigu po szczepionkę na COVID-19. Ich emisja łączona jest z premierą antenową na Discovery Channel.

podziel się: