Sierpień w Discovery. Zobacz nowe programy!

Pojedynki Eda Stafforda 2
Pojedynki Eda Stafforda 2
Końcówka wakacji będzie w Discovery pełna wrażeń! Czekają nas premiery aż 6 nowych serii - w tym premiery 2 polskich programów. Pora na nowy sezon Złomowisko PL, zaskakującą przygodę braci Collins, a także powrót mistrza survivalu Eda Stafforda. Druga połowa sierpnia to także SHARK WEEK, czyli nasze coroczne święto, które zabiera widzów w głębiny niesamowitego świata rekinów.

3.08 NOWY PROGRAM Metro po szwedzku (PONIEDZIAŁEK 22:00)

Ochroniarze i personel robią wszystko, aby metro w Sztokholmie było bezpieczne i działało sprawnie. Łapią przestępców i chronią obywateli.

Metro po szwedzku
Metro po szwedzku

14.08 NOWY PROGRAM Tajemnice oceanów (PIĄTEK 21:00)

Oceany są pełne nierozwiązanych tajemnic - od statków, które zniknęły bez śladu, przez niewyjaśnione podwodne anomalie, po mityczne bestie żyjące w głębinach."Tajemnice oceanów" to zupełnie nowy program, którego gospodarz Jeremy Wade szuka odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące podwodnego świata. Nie spocznie, póki nie znajdzie na nie odpowiedzi.

Tajemnice oceanów
Tajemnice oceanów

16.08 NOWY PROGRAM Morski połów (NIEDZIELA 8:00)

Aby uchronić rodzinne firmy przed upadkiem, załogi dwóch kutrów rybackich wspólnie polują na olbrzymiego tuńczyka błękitnopłetwego na wzburzonych wodach północnego Atlantyku.

Morski połów
Morski połów

16.08 NOWY SEZON Pojedynki Eda Stafforda (NIEDZIELA 13:00)

Niezniszczalny Ed Stafford wybiera się do Chińskiej Republiki Ludowej. Tam stanie w szranki z równie wykwalifikowanymi ekspertami od bushcraftu i survivalu. Do zawodów zgłosiło się 6 profesjonalistów. Czy któryś z nich pokona legendarnego Eda? Razem przemierzą śmiertelnie niebezpieczne dżungle, niezdobyte szczyty, rozległe pustynie i gęste bagna Państwa Środka, walcząc nie tylko z własną wytrzymałością fizyczną i psychiczną,a także z czasem, który płynie nieubłaganie. Kto dotrze do celu jako pierwszy? Czy Ed wróci z tej niebezpiecznej podróży jako zwycięzca?

Pojedynki Eda Stafforda 2
Pojedynki Eda Stafforda 2

17-21.08 SHARK WEEK (PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 17:00)

Tydzień z rekinami powraca! Tym razem zabierzemy widzów do Nowej Zelandii, Australii czy RPA, by zobaczyć, jak globalny "lockdown" i zmniejszona aktywność ludzi na morzach i oceanach wpłynęły na populację rekinów. Jak co roku, czekają nas niesamowite fakty o tych stworzeniach i zagadki podwodnych głębin.

Shark Week
Shark Week

22.08 NOWY PROGRAM Poszukiwacze dinozaurów (SOBOTA 10:00)

Amerykańscy kowboje są znani ze swojego stylu życia na całym świecie. Przez lata ich znakiem rozpoznawczym była hodowla bydła. Część z nich jednak porzuca dotychczasowe zajęcie na rzecz nowego pomysłu na biznes - polowania na kości dinozaurów! Przemierzają tereny Dzikiego Zachodu w poszukiwaniu skamielin tych prehistorycznych gadów, licząc na dużą zapłatę w zamian za swoje znaleziska. Clayton Phipps zostaje wezwany do oceny wartości skarbu znalezionego w Montanie. Mike Harris, poszukiwacz z Wyoming, próbuje znaleźć kupca na największe odkrycie swojego życia: T-Rex'a. To jeden z najlepiej zachowanych szkieletów dinozaura na świecie! Czy bohaterowie nowego programu dorobią się na swoim fachu fortuny?

Poszukiwacze dinozaurów
Poszukiwacze dinozaurów

26.08 NOWY SEZON Złomowisko PL 11 (ŚRODA 21:00)

Jedenasty sezon najbardziej „nieporządnego"programu w Polsce to nieustające pasmo złomiarskich przygód. Tutaj fortuna kołem się toczy. Na naszych bohaterów jednego dnia czekają rozczarowania i porażki, a drugiego spektakularne sukcesy i gigantyczne pieniądze! Olmet, złomiarski gigant ze Śląska, zmierzy się ze zleceniami prawie niemożliwymi do wykonania. „Stalowy" stawi czoła rozbiórce zakładów przemysłowych w Bydgoszczy, mając nadzieję, że kontrakt przyniesie duże zyski. Natomiast „Krzykacz" wraz z Edkiem i Januszkiem po raz kolejny wyruszą w podróż po Polsce w poszukiwaniu okazji. W ślad za gigantami branży podążają też mniejsze zakłady. „Złomuj" z Radostowic przyjmuje kolejne zlecenia, które testują granice sił i wytrzymałości ekipy. W tym sezonie poznamy również nowe rodzinne przedsiębiorstwo „Uniwerstal" z Białegostoku, którego zlecenia nierzadko generują poważne problemy.

Złomowisko PL 8 - Piotro-Stal
Złomowisko PL 8 - Piotro-Stal

26.08 NOWY PROGRAM Bracia Collins biorą się do roboty (ŚRODA 22:00)

Grzegorz i Rafał Collins postanowili raz na zawsze udowodnić światu, że ciężkiej pracy się nie boją. Jednak jeśli chodzi o tych braci, to wszystko robią „po bandzie”. Tym razem wybrali jedną z najbardziej ekstremalnych destynacji – Indie! Bracia Collins zmierzą się nie tylko z trudną pracą fizyczną. Będą musieli nauczyć się funkcjonować w jednym z największych i najbardziej zatłoczonych krajów globu. Indie to kraina kontrastów, różnorodnej tradycji i kultury, a przerażająca bieda miesza się na każdym kroku z wielkim bogactwem. Czy dadzą radę odnaleźć się w takiej rzeczywistości?

Bracia Collins biorą się do roboty
Bracia Collins biorą się do roboty

28.08 NOWY SEZON Parker na złotym szlaku (CZWARTEK 21:00)

Parker Schnabel nie boi się wyzwań. W ciągu ostatnich trzech lat złoty szlak zaprowadził Parkera w najdalsze zakątki globu. Teraz Parker i jego ekipa w poszukiwaniu złota i przygód ruszyli na rozległy kontynent australijski. Australia jest jednym z największych eksporterów złotego kruszcu. Krajobraz Australii nie wybacza - to dom śmiercionośnych węży, krokodyli i pająków. Aby poznać australijski złoty szlak, Parker i jego drużyna przemierzą rozległy terytorium - łącznie ponad 6000 mil przez Australię - podążając przez miejsca kluczowe dla australijskiej gorączki złota, która rozpoczęła się w 1851 roku.

Parker na złotym szlaku
Parker na złotym szlaku
podziel się: