Sztuka posługiwania się piłą i grząska robota - 2. odcinek SPECJALISTEK

Specjalistki
Specjalistki
Przed jakimi wyzwaniami staną bohaterki "Specjalistek" w drugim odcinku programu? Przed drwalką Julką udział w międzynarodowych zawodach i wielka presja, Asia, pilotka konwoju, ma do przejechania jeszcze 200 kilometrów, a rolniczka Agnieszka rusza przygotować podmokłe pole - szybko się okazuje, że pośpiech to zły doradca. Nowy odcinek w czwartek 16 stycznia o 22:00 w Discovery.

Agnieszka, rolniczka ze Szkotowa, jak zwykle ma pełne ręce roboty. Najpierw gigantyczne zamówienie na grykę, potem uprawa cennego nieużytku, a w międzyczasie jeszcze organizacja obiadu dla pracowników. Agnieszka musi pilnie przygotować 6 hektarowe podmokłe pole pod uprawę – od tego zależy czy dostanie dofinansowanie z Unii Europejskiej. Tymczasem – jak na złość – mnożą się problemy…

Specjalistki
Specjalistki

Przed Julią wielki dzień – międzynarodowe zawody drwali. Jest jedną z dwóch kobiet, która zmierzy się z mężczyznami w trudnych konkurencjach. Nie ma zmiłuj – zadania dla wszystkich są identyczne. Jedną z konkurencji jest wycinka drzewa. To, które wylosowała Julka jest pochylone i podczas upadania może zawiesić się na konarach pobliskich drzew. Jaki będzie finał zmagań drwalki?

Asię, pilotującą spory konwój, czeka jeszcze 200 kilometrów drogi. Ma pod swoją opieką pięciu kierowców i ogromne zbiorniki do przetransportowania. Nie jest łatwo, zmęczenie daje się we znaki, a droga wcale nie jest prosta. Jak z narastającymi przeszkodami poradzi sobie Asia?

Nowy odcinek w czwartek 16 stycznia o 22:00 w Discovery.

podziel się: