Wiosenne kontynuacje ulubionych programów DISCOVERY

Złomowisko PL 10
Pasja, ciekawość, przygoda życia. Wiosenny spot Discovery!
Wiosną w Discovery kontynuacje uwielbianych programów, w tym jubileuszowego 10. sezonu „Złomowiska PL”! Z nowym sezonem brawurowo powraca "Nic do zgłoszenia" i "Brudna robota - czysty zysk". Powody do radości mają też fani mistrza survivalu Eda Stafforda! Zobaczcie jakie programy powrócą wiosną w Discovery.
Odjazdowe bryki braci Collins 5
Odjazdowe bryki braci Collins 5
Źródło: TVN Poland

ODJAZDOWE BRYKI BRACI COLLINS 5, WTOREK 22:00, OD 25 LUTEGO

To już piąty sezon hitowego programu braci Collins! Najbardziej znani polscy tunerzy samochodowi wezmą na warsztat kolejne wyjątkowe bryki. Stworzą replikę kultowego samochodu Davida Hasselhoffa z serialu„Nieustraszony”. Zajmą się też audi R8, należącym do polskiej pary popularnych influencerów, Fit Loversów. Bracia Collins w ekspresowym tempie przebudują też auto Martina Forda, znanego aktora i bodybuildera. Na niektóre przeróbki dostaną jedynie 24 godziny!

Złomowisko PL 10
Złomowisko PL 10

ZŁOMOWISKO PL 10, ŚRODA 21:00, OD 26 LUTEGO

To już dziesiąty, jubileuszowy sezon najbardziej „nieporządnego” programu w Polsce! „Złomowisko PL”to nieustające pasmo złomiarskich przygód, sukcesów i rozczarowań! Co będzie się działo tym razem?Szef Piotrostalu, „Stalowy”, przyjmie warte kilkaset tysięcy złotych zlecenie na demontaż infrastruktury zakładów przemysłowych. Ekipa z Radostowic zajmie się kolejnymi zamówieniami wyjazdowymi. Sławek,właściciel Holdmaru, odważnym krokiem wejdzie na rynek dużych rozbiórek, ale jak poradzi sobie z potężną halą drukarską? Przemek z Olmetu bez wahania podejmuje różne wyzwania. Tym razem wspólnie ze swoimi ludźmi weźmie udział w międzynarodowych zawodach operatorów maszyn złomiarskich.

Truckerki 2
Truckerki 2
Źródło: East News

TRUCKERKI 2, ŚRODA 22:00, OD 26 LUTEGO

To już drugi sezon wyjątkowego programu o kobietach za kierownicą osiemnastokołowców. Razem z Hanią – truckerką, którą widzowie znają już z pierwszej serii – pojedziemy na wschód oraz południe Europy.Poznamy także siedem nowych dziewczyn, które codziennie przemierzają setki kilometrów za kierownicą wielkich ciężarówek. Niestraszne są im trudne załadunki, awarie i ciągły wyścig z czasem.W premierowych odcinkach stawią czoło krętym drogom Rumunii, stromym i śliskim zjazdom w Skandynawii, a także korkom i remontom na niemieckich autostradach. Dodatkowo będziemy świadkami przeprawy z zimowego Detroit do słonecznego Miami wielkim amerykańskim truckiem.

Nic do zgłoszenia
Nic do zgłoszenia

NIC DO ZGŁOSZENIA 2, WTOREK 21:00, OD 21 KWIETNIA

Walka z przemytem nielegalnych towarów i adrenalina – tak wygląda codzienność funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej. Ich wyszkolenie i spostrzegawczość sprawia, że nie zaskakują ich już nawet najbardziej wyrafinowane próby przemytu narkotyków, papierosów, alkoholu, broni, walut czy zwierząt zagrożonych wyginięciem. To oni zatrzymują niebezpieczne i nielegalne towary zanim trafią do Polski i innych krajów Unii Europejskiej. W tym sezonie kolejne zuchwałe przekręty, oszustwa podatkowe i rozbijanie zorganizowanych grup przestępczych! Poznamy też nowych bohaterów i przyjrzymy się funkcjonowaniu nowych przejść granicznych: z Białorusią i Rosją.

Pojedynki Eda Stafforda
Pojedynki Eda Stafforda

POJEDYNKI EDA STAFFORDA 2, SOBOTA 13:00, OD 18 KWIETNIA

Niezniszczalny badacz i mistrz przetrwania w trudnych warunkach – Ed Stafford wybiera się do Chińskiej Republiki Ludowej. To właśnie tam stanie w szranki z równie wykwalifikowanymi ekspertami od bushcraftu i survivalu. Do zawodów zgłosiło się sześciu profesjonalistów. Czy któryś z nich pokona legendarnego Eda?

Razem przemierzą śmiertelnie niebezpieczne dżungle, niezdobyte szczyty, rozległe pustynie i gęste bagna Państwa Środka, walcząc nie tylko z własną wytrzymałością fizyczną i psychiczną, a także z czasem.Który z nich dotrze do celu jako pierwszy? Czy Ed wróci z tej niebezpiecznej podróży zwycięsko?

Brudna robota - czysty zysk 3
Brudna robota - czysty zysk 3

BRUDNA ROBOTA - CZYSTY ZYSK 3, PREMIERA PRZESUNIĘTA

Czy na śmieciach można dobrze zarobić? Tak! Udowadniają to Polacy mieszkający w Londynie, którzy podbili lokalny biznes zarządzania odpadami. Zawodowo dbają o czystość największej metropolii Europy, codziennie wywożąc, segregując i utylizując tysiące ton nieczystości.

Kolejny sezon programu przyniesie ekipom nowe wyzwania. Uwielbiani przez widzów Bronek i Kabelek staną przed trudnymi wywózkami. Do tej serii dołączą także nowe bohaterki – dyspozytorka Ania oraz Lidka– kierowca wywrotki codziennie odbierająca śmieci prosto od klientów. Jak wygląda ten zawód widziany oczami kobiet?

podziel się: