Luty pełen wrażeń z Discovery Channel

Luty pełen wrażeń z Discovery Channel
Luty pełen wrażeń z Discovery Channel
W lutym Discovery Channel nie pozwoli Wam na nudę! Na antenie zagoszczą zarówno dokumentalne premiery światowej klasy, jak i kolejne serie znanych i lubianych programów. Widzowie będą mieli okazję podglądać pracę celników, poszukiwaczy złota oraz odkryć szczegóły największych rabunków w historii, przeżyć ekstremalne chwile z Edem Staffordem i Joshem Gatesem, a także przyjrzeć się tajemnicom i mrocznym teoriom, które stoją za szokującymi wydarzeniami naszych czasów. Tego nie można przegapić!

— Największe napady świata - premiera w poniedziałek 6 lutego o godzinie 22:00— Estonia: katastrofa na morzu - nowe fakty - premiera w poniedziałek 13 lutego o godzinie 23:00— Klub odkrywców - premiera w środę 15 lutego o godzinie 23:00— Pojedynki Eda Stafforda 3 - premiera w środę 15 lutego o godzinie 22:00— Gorączka złota: na kłopoty Freddy Dodge - premiera w czwartek 16 lutego o godzinie 22:00— Nowi badacze UFO 2 - premiera w czwartek 23 lutego o godzinie 23:00— Narkotyki w służbie armii - premiera w poniedziałek 27 lutego o godzinie 23:00

W lutowe poniedziałki widzowie Discovery Channel będą mieli okazję przeanalizować najśmielsze i najbardziej zuchwałe rabunki w historii. Twórcy programu “Największe napady świata” zajrzą za kulisy działalności przestępczych elit. Jak przebiegły oraz jakie konsekwencje miały najbardziej spektakularne kradzieże diamentów, splądrowania skarbców czy napady na bank? Wśród ekspertów analizujących te fascynujące przypadki znajdą się zarówno stróże prawa i eksperci do spraw bezpieczeństwa, jak i byli rabusie, zdradzający sekrety swojej pracy. Program “Największe napady świata” zagości na antenie Discovery Channel w lutowe poniedziałki o godzinie 22:00. Pierwszy odcinek serii zostanie wyemitowany już 6 lutego.

Luty pełen wrażeń z Discovery Channel
Luty pełen wrażeń z Discovery Channel

Lutowe środy w Discovery Channel upłyną pod znakiem przygody. Fascynatów sztuki przetrwania czeka spotkanie z Edem Staffordem, który po raz kolejny stoczy bój z najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie. Survivalowy wyścig wystawi uczestników na ekstremalne próby, którym podołać mogą tylko najsprawniejsi. Ed będzie musiał wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, aby pokonać niesprzyjające środowisko i swoich bardzo doświadczonych rywali. Trzeci sezon “Pojedynków Eda Stafforda” zadebiutuje na antenie Discovery Channel w środę 15 lutego o godzinie 22:00.

Fani przygód i wypraw w nieznane nie mogą przegapić także “Klubu odkrywców”. W programie Josh Gates odwiedzi siedzibę legendarnego stowarzyszenia, które od lat jednoczy podróżników, naukowców i eksplorerów, chcących dotrzeć do wciąż nieodkrytych zakamarków świata. Josh opowie historie najbardziej przełomowych i odważnych wypraw członków organizacji, a także odnajdzie związane z nimi pamiątki. “Klub odkrywców” zagości na antenie Discovery Channel w środowe wieczory o godzinie 23:00. Pierwszy odcinek wyemitowany zostanie 15 lutego.

Luty pełen wrażeń z Discovery Channel
Luty pełen wrażeń z Discovery Channel
Luty pełen wrażeń z Discovery Channel
Luty pełen wrażeń z Discovery Channel

W lutym nie zabraknie również gratki dla fanów kultowej “Gorączki Złota”. Tym razem do poszukiwań szlachetnego kruszcu dołączy Freddy Dodge. Ekspert zaproponuje właścicielom kopalni przejrzysty układ - jeśli uda mu się zwiększyć tygodniowe wydobycie złota, otrzyma część zysków. Jeśli natomiast jego plan się nie powiedzie, nie weźmie ani gorsza. Jakich metod użyje Freddy, aby dotrzeć do drogocennych złóż? “Gorączka złota: na kłopoty Freddy Dodge” już w czwartek, 16 lutego o godzinie 22:00 w Discovery Channel.

W czwartkowe wieczory z drugim sezonem powróci również znany już widzom program “Nowi badacze UFO”. Były agent federalny Ben Hansen i dziennikarka śledcza Melissa Tittl zrobią wszystko, żeby odkryć prawdę stojącą za licznymi w całej Ameryce obserwacjami UFO. Dotrą do relacji naocznych świadków obecności obcych, a także do dowodów w postaci zdjęć i filmów uwieczniających te wydarzenia. Pierwszy odcinek drugiej serii “Nowych badaczy UFO” pojawi się na antenie Discovery Channel 23 lutego o godzinie 23:00.

Luty pełen wrażeń z Discovery Channel
Luty pełen wrażeń z Discovery Channel
Estonia – katastrofa na morzu;
Estonia – katastrofa na morzu;
Źródło: MonsterEntertainmentAS
podziel się: