Nowy sezon "Truckerek". Poznaj bohaterki 1. odcinka!

Truckerki 2
Truckerki 2
W pierwszym odcinku drugiej serii Truckerek, zobaczmy z jakimi trudnościami będą musiały poradzić sobie trzy bohaterki. Nowy sezon w środy o 22:00 w Discovery.

Patrycja, będzie odbierać i transportować drewno z lasu. Na jej drodze stanie korzeń, który utrudni jej manewry. Później czeka ją przeprawa przez bardzo grząski teren.

Related content

Hania, rozpocznie swoją podróż do miejscowości Warna nad morzem czarnym w Bułgarii. Już na samym początku będzie miała kłopot ze złożeniem dźwigni od łap podporowych naczepy. Później nie będzie łatwiej. Na trasie czeka ją kontrola celno-skarbowa a także policja z radarem. Kontrola, nawet kiedy naczepa jest perfekcyjnie przygotowana, to dodatkowy stres.

Magda - Truckerki 2
Magda - Truckerki 2
Źródło: TOMASZ URBANEK

Przyjrzymy się również codziennej, a właściwie conocnej pracy Magdy - truckerki i wokalistki disco polo. Magda transportuje artykuły spożywcze na tak zwanym "wahadełku", czyli z magazynu centralnego do innego oddziału firmy. Swoją pracę zaczyna o 17 i siedzi za kierownicą trucka mniej więcej do 4 rano od poniedziałku do piątku. Trudne, nocne chwile na autostradzie urozmaica... śpiewem!

TRUCKERKI - premierowe odcinki w środy o 22:00 w Discovery.

podziel się: