W 5. odcinku TRUCKEREK ruszamy na amerykańskie drogi!

Truckerki 2
Truckerki 2
W 5. odcinku Truckerek. Ola i Ewa w podwójnej obsadzie w dalszej drodze do odległej Francji. Przeniesiemy się też do nowej bohaterki na innym kontynencie. W Chicago swój nowy dzień pracy rozpoczyna Monika wraz ze swoim pupilem Mają. Premiera 5. odcinka 25 marca o 22:00 w Discovery.

Przed Olą i Ewą ponad 1000 kilometrów drogi i być może zmiana miejsca rozładunku z Dunkierki na port w Calais. Różnica w odległości nieduża, ale dziewczyny zdecydowanie nie chcą jechać do Calais późną nocą. Co powie dziewczynom spedytor?

"Truckerki" PRZED EMISJĄ W TV: Transport łączy ludzi!

"Truckerki" PRZED EMISJĄ W TV: Transport łączy ludzi!

W Lubiszynie w województwie lubuskim Patrycja właśnie oczekuje na załadunek kontenera, z którym będzie musiała dojechać do szczecińskiego portu. Aby zdać i odebrać inny kontener nie może tracić czasu, czy pod presją czasu zdąży zrealizować swoje zadanie?

"Truckerki" PRZED EMISJĄ W TV: Znajomi na drodze

"Truckerki" PRZED EMISJĄ W TV: Znajomi na drodze

Przeniesiemy się do nowej bohaterki na innym kontynencie. W Chicago w Stanach Zjednoczonych swój nowy dzień pracy rozpoczyna Monika wraz ze swoim pupilem Mają. Czeka nas jazda po lokalnych drogach w wielkim, niebieskim troku. Manewrowanie po miejskich drogach takim kolosem może okazać się wyzwaniem. Czy nasza nowa bohaterka poradzi sobie z taką jazdą?

Premiera 5. odcinka 25 marca o 22:00 w Discovery.

podziel się: