To finałowy odcinek 3. sezonu TRUCKEREK!

Truckerki 3
Truckerki 3
W ostatnim odcinku finałowe kilometry tras z Olą, Hanią i Anką. Co czeka truckerki na trasie?

Zobaczymy Olę w drodze do Bukaresztu. Czeka ją piękna trasa widokowa przez wąwóz - jeszcze nigdy nie jechała tędy samochodem ciężarowym. W dalszej części podróży nie obędzie się bez trudności na drodze. Technologia zawodzi i truckerka nie wie czy aby na pewno jedzie w dobrym kierunku. A każdy kilometr nadrobionej trasy to strata dla firmy, nie wspominając już o rozładunku który jest umówiony na konkretną godzinę.

Related content

Tymczasem w Szwecji Ania zaczyna wyjazd linkiem ze swojej ulubionej miejscówki na tak zwanej "wyspie". Podczas jazdy Ania słyszy niepokojący dźwięk dochodzący z okolicy kół.. Musi szybko znaleźć parking na którym będzie mogła bezpiecznie stanąć i sprawdzić, co to za usterka...

"Truckerki" PRZED EMISJĄ W TV: Słyszę jakieś dziwne odgłosy

"Truckerki" PRZED EMISJĄ W TV: Słyszę jakieś dziwne odgłosy

Hania, aby wskoczyć na ostateczny kurs, musi najpierw podjechać do warsztatu firmy, aby naprawić oświetlenie w naczepie. Szybko się okaże, że prosta naprawa generuje spore opóźnienie. Hania pędzi, by zdążyć do klienta, który czeka na nią z pracownikami gotowymi do rozładunku.

"Truckerki": Chłopaki się uwinęli prawie jak w pit-stopie!

"Truckerki": Chłopaki się uwinęli prawie jak w pit-stopie!

Emisja finałowego odcinka 3. sezonu TRUCKEREK 13 października (wtorek) o 21:00 w Discovery. Powtórki w sobotę o 23:00, niedzielę o 11:00 i 18:00. Oglądaj całą serię online w discovery+ na Playerze.

podziel się: