Początek roku z Discovery Channel, czyli co oglądać w styczniu!

Ocalić dom
Ocalić dom
Zobacz, jakie premiery czekają na Ciebie w styczniu na Discovery Channel!
Brudna robota
Brudna robota

Kolejny sezon Brudnej Roboty z Mikem Rowe! Minęło już prawie 20 lat od pierwszego sezonu, ale Ci, co nie znają Mike’a, muszą wiedzieć, że nic a nic się nie zmienił! Dalej jest takim samym mądralą, co kiedyś. Wciąż zagląda w różne zakamarki, wspina się po drabinie i nie boi się ubrudzić sobie rąk razem z ciężko pracującymi Amerykanami.

BRUDNA ROBOTAWTORKI 23:00, OD 04.01

Ocalić dom
Ocalić dom

Doświadczony rzemieślnik i surwiwalowiec Marty Raney, jego córka Misty i syn Matt, podróżują w najbardziej niebezpieczne i odizolowane regiony kraju, gdzie pomagają rodzinom ocalić ich domy. Starają się także pomóc utrzymać im nowy styl życia. Każdy z nich ma unikalne umiejętności i zawsze daje coś od siebie, dlatego Raney’owie uczą nie tylko tego, jak przetrwać w dziczy, ale także wielu różnych sposobów na to, jak stworzyć swój biznes „poza cywilizacją”.

OCALIĆ DOM NIEDZIELA 13:00, OD 16.01

Ta całkowicie nowa, ośmioodcinkowa seria dokładnie pokazuje, jak skończy się świat i co będzie dalej, zgodnie z przewidywaniami największego proroka historii, Nostradamusa. Łącząc starożytne słowa niesławnego jasnowidza z obrazami z zaginionej i tajemniczej księgi, która nosi jego imię, program odkrywa nowe przepowiednie i przyczyny upadku świata. Nostradamus widział nadchodzącą apokalipsę 500 lat temu, a teraz zadaniem ekspertów jest ujawnienie przerażającej prawdy, na którą mogą nas przygotować jego wizje.

Koniec świata według Nostradamusa
Koniec świata według Nostradamusa

KONIEC ŚWIATA WEDŁUG NOSTRADAMUSAŚRODA 23:00, OD 12.01

Oglądaj także:

Tajemnice Alaski
Tajemnice Alaski

Eksperci i naoczni świadkowie próbują odkryć tajemnice tzw. „Trójkąta Alaskańskiego”, odległego obszaru słynącego ze zjawisk paranormalnych i z tego, że co roku bez śladu ginie tam wielu ludzi. W tym regionie zgłaszane są też przypadki spotkań z Wielką Stopą i znikające samoloty.

TAJEMNICE ALASKI CZWARTKI 23:00

Bohaterowie programu – spece w dziedzinie górnictwa – z pewnością znają się bardzo dobrze, można nawet pokusić się o stwierdzenie, że czasami się lubią. Kiedy jednak chodzi o złoto, sentymenty i przyjaźnie odchodzą na bok i ustępują miejsca przebiegłości oraz sprytowi. W końcu stawka jest wysoka – bogactwo, o którym marzą wszyscy.

Gorączka Złota 12
Gorączka Złota 12

GORĄCZKA ZŁOTA CZWARTKI 21:00

Oglądaj Discovery Channel!

podziel się: