SHARK WEEK 2020: tydzień z rekinami w Discovery

SHARK WEEK 2020
SHARK WEEK 2020
Tegoroczny tydzień z rekinami zabierze widzów Discovery Channel jeszcze bliżej świata niebezpiecznych drapieżników! Kamery zanurkują głęboko pod wodę, przedstawiając najciekawsze, największe i budzące postrach okazy. Do tego dawka porządnej wiedzy opartej na badaniach naukowych! Pięciodniowy maraton (17-21 sierpnia) to stworzone przy użyciu najnowszych technologii programy rozrywkowo-edukacyjne z rekinami w rolach głównych!

SHARK WEEK na Discovery Channel to najdłużej emitowany maraton programowy w historii kanału! W tym roku, znane już na całym świecie letnie wydarzenie wraca z jeszcze bardziej wciągającymi propozycjami! Stworzone przy współpracy z uznanymi biologami oraz instytucjami naukowymi, tegoroczne produkcje wykorzystują innowacyjne metody badań nad tymi pięknymi, budzącymi respekt stworzeniami. Dzięki temu nadchodzący tydzień z rekinami będzie pełen najnowszych odkryć z zakresu morskiej biosfery, ochrony środowiska i zwierzęcej behawiorystki.

W tym roku Discovery Channel zabierze widzów nad wybrzeża USA, Australii, Nowej Zelandii i RPA. Pokażemy, jak zmniejszona aktywność człowieka w wyniku pandemii COVID-19 wpłynęła na funkcjonowanie mórz oraz oceanów, a odradzająca się podwodna flora i fauna pozwala rekinom złapać oddech.

SHARK WEEK 2020 to także prawdziwa plejada międzynarodowych gwiazd kina, muzyki i sportu. W roli prowadzących w tym roku zobaczymy: Willa Smitha, Snoop Dogga, czy Mike’a Tysona!

PROGRAM SHARK WEEK 2020

17.08 Mike Tyson kontra rekiny 17:00

18.08 Will Smith - spotkanie z rekinami 17:00

19.08 Kultowe rekiny 17:00

20.08 Król głębin 17:00

21.08 Sezon na rekiny 17:00

podziel się: