Programy Discovery w kolekcji MotorTrend w player.pl

MotorTrend już w Polsce! Wyjątkowa kolekcja najlepszych motoryzacyjnych treści od dziś tylko w player.pl - a w niej wybrane programy z katalogu Discovery.

MotorTrend to jeden z najbardziej uznanych na świecie producentów programów motoryzacyjnych. Uwielbiana przez automaniaków marka 2. października weszła do Polski, a razem z nią najlepszy kontent samochodowy z zagranicy! Kolekcja jest dostępna wyłącznie na platformie wideo online TVN Discovery Polska – player.pl.
Oferta MotorTrend to wyjątkowe połączenie najlepszych treści motoryzacyjnych z kraju i z zagranicy. Biblioteka składa się z oryginalnych polskich produkcji tworzonych specjalnie na jej potrzeby. W kolekcji znalazły się m.in. sezony programów "Fani czterech kółek", "Ciężarówką przez Wietnam", "Ciężarówką przez Stany", "Odjazdowe bryki braci Collins" czy "Ciężarówką po antypodach".
Użytkownicy player.pl mogą cieszyć się świetnymi zagranicznymi treściami od MotorTrend – premierowymi produkcjami z USA, Wielkiej Brytanii oraz Niemiec. To nie wszystko! Listę tytułów uzupełniają hity dla pasjonatów wyjątkowych pojazdów, znane z anteny TVN Turbo oraz Discovery! W ofercie znajdują się zarówno poradniki, dotyczące m.in. samodzielnych napraw, tuningu, wyboru i zakupu auta, jak i programy rozrywkowe (nietypowe auta, motoryzacyjne podróże, nowinki ze świata motoryzacji). Sukcesywnie kolekcja będzie wzbogacana o nowe tytuły oraz kolejne sezony programów. Oferta jest już dostępna w pakiecie podstawowym „Start”.

To dopiero odjazdowa nowina! 🏎️ MotorTrend - wyjątkowa kolekcja najlepszych motoryzacyjnych treści już dostępna tylko w player.pl! #MotorTrend to setki godzin programów o motoryzacji z Polski i zagranicy, a wśród nich m.in.: 🔥 "Fani czterech kółek" 🔥 Dawid Andres "Ciężarówką przez Wietnam", "Ciężarówką przez Stany" 🔥 Odjazdowe bryki braci Collins 🔥 "Ciężarówką po antypodach"