discovery+ na Playerze – WYJĄTKOWE PRODUKCJE WŁASNE I HITY DISCOVERY POSZERZĄ OFERTĘ SERWISU

discovery+ od 8 grudnia w Playerze!
discovery+ od 8 grudnia w Playerze!
8 grudnia na Playerze rusza kolekcja discovery+. Użytkownicy otrzymają wyłączny dostęp do produkcji własnych Discovery pod marką discovery+ Originals oraz popularnych polskich i zagranicznych serii w ramach kategorii tematycznych, w tym „Gorączka złota”, „Dzika Alaska”, „Przygoda i odkrywanie”, „Lifestyle”, „Kryminalne zagadki”, „Ciekawość”. Po raz pierwszy w historii, programy Discovery będą dostępne na taką skalę w serwisie online na życzenie. discovery+ znajdzie się w ofercie płatnej serwisu.

Od 8 grudnia subskrybenci Playera będą mogli obejrzeć dotychczasowe odcinki swoich ulubionych serii Discovery. Oferta obejmie łącznie 2000 godzin treści, w tym produkcje własne pod marką discovery+ Originals, przygotowane specjalnie z myślą o widzach korzystających z platformy VOD. Biblioteka będzie stale wzbogacana o kolejne tytuły.

Programy dokumentalno-rozrywkowe w ofercie discovery+ zostały pogrupowane zgodnie z preferencjami widzów według ich ulubionych kategorii, takich jak: „Gorączka złota”, „Dzika Alaska”, „Przygoda i odkrywanie”, „Lifestyle”, „Kryminalne zagadki”, „Ciekawość”. To intuicyjne i czytelne rozwiązanie ma ułatwiać poznawanie nowego i powiązanego tematycznie kontentu.

Wprowadzenie programów z serwisu discovery+ na Playera jest elementem globalnej strategii firmy, która poszerza i integruje swoją ofertę cyfrową. Równolegle Discovery będzie nadal rozwijać istniejące kanały telewizyjne, inwestując w nowe propozycje programowe. Już na wiosnę stacje należące do TVN Grupa Discovery szykują aż kilkadziesiąt premierowych tytułów.

„Uruchomienie globalnej platformy streamingowej discovery+ jest dla nas krokiem milowym. Bardzo się cieszę, że Polska jest jednym z pierwszych rynków, na którym zaprezentujemy programy z tego serwisu. Po raz pierwszy tak szeroka biblioteka naszych najlepszych produkcji będzie dostępna w formacie VOD. Polscy widzowie uzyskają dostęp do naszych unikalnych programów w wybranym miejscu i czasie oraz na dowolnym urządzeniu.” – mówi Katarzyna Kieli, prezes i dyrektor zarządzająca Discovery EMEA.

„Kolekcja discovery+ na Playerze wzbogaca też naszą ofertę dystrybucyjną. Mocno wierzymy, że odpowiada ona na nowe oczekiwania widzów, dając im przedsmak radości korzystania z obszernych zasobów treści i poszerza obszar współpracy z partnerami. Najlepszym tego przykładem są już podpisane partnerstwa ze Sky w Wielkiej Brytanii czy z Verizon w USA.” – dodała Katarzyna Kieli.

W grudniu 2020 r. użytkownicy Playera będą mogli obejrzeć trzy nowe serie discovery+ Originals. Będą to dwie globalne produkcje „Estonia – katastrofa na morzu”, „Największa tajemnica Mount Everest” oraz przygotowana specjalnie dla polskich widzów „Pasja na krawędzi” z Bartkiem Ostałowskim. Wkrótce w ofercie pojawią się kolejne tytuły.

Estonia – katastrofa na morzu
Estonia – katastrofa na morzu

28 września 1994 r. prom M/S Estonia zatonął w drodze z Tallina do Sztokholmu. W najpoważniejszej katastrofie morskiej w powojennej Europie zginęły 852 osoby. Od chwili tragedii, 26 lat temu, zarówno ci, którzy przeżyli, jak i ci, którzy stracili bliskich, nie ustają w staraniach, by poznać przyczynę zatonięcia. W serialu dokumentalnym „Estonia – katastrofa na morzu” świadkowie zrelacjonują to tragiczne wydarzenie, a najnowsze podwodne odkrycia rzucą światło na nowe fakty w tej sprawie.

Największa tajemnica Mount Everest
Największa tajemnica Mount Everest

Błąd historyków a może tylko legenda? Czy pierwszymi podróżnikami, którzy zdobyli Mount Everest, byli faktycznie Edmund Hillary i Tenzing Norgay w latach 50-tych XX wieku? Co, jeśli ktoś dotarł tam przed nimi? W nowym dokumencie „Największa tajemnica Mount Everest” grupa himalaistów pod wodzą Jake’a Nortona – uznanego odkrywcy, podróżnika i filmowca – spróbuje rozwiązać zagadkę George Mallory’ego i Andrew Irvine’a, którzy w 1924 r. zaginęli w trakcie wyprawy na najwyższy szczyt świata. Czy rzeczywiście udało im się dotrzeć na samą górę? A może przegrali walkę z naturą w trakcie podejścia? Odpowiedzi na te pytania może udzielić słynny zaginiony aparat Irvine’a, na którego poszukiwania wyruszą śmiałkowie pod kierownictwem Nortona.

Pasja na krawędzi
Pasja na krawędzi

Bartek Ostałowski to jedna z legend polskiej motoryzacji. Znany drifter przez lata tworzył popularnego vloga, w którym testował wyjątkowe samochody i relacjonował najważniejsze imprezy sportowe. Rozmawiał z gwiazdami motoryzacji, przedstawicielami świata sportu, biznesu, a także zwykłymi ludźmi, którzy zarazili się motoryzacyjną pasją. Jego gośćmi byli już Krzysztof Hołowczyc i Richard Hammond. discovery+ zaprasza na nową odsłonę tej lubianej przez internautów produkcji. W premierowym sezonie widzowie poznają jeszcze lepsze samochody oraz kolejnych wyjątkowych gości. Na fotelu pasażera zasiądą m.in.: Radosław Majdan, Gabi Drzewiecka czy Mateusz Gessler.

W discovery+ znajdą się także inne popularne tytuły, m.in. „Gorączka Złota”, „Złomowisko PL”, „Kamperem przez świat”, „Ekstremalna Alaska”, „Mikronacje”, „Truckerki”, „Operacja: LOT”, „Nagi instynkt przetrwania: Elita”, „Bimbrownicy”, „Dr Pryszczylla”, „Człowiek kontra niedźwiedź”, seria „Ciężarówką przez…”, „Bracia Collins biorą się do roboty”, „Wiza na miłość”, „Salon sukien ślubnych US”, „Sześć razy córka”, „Mój sąsiad morderca”, „Pojedynki Eda Stafforda”, „Gorączka złota: Parker na złotym szlaku”, „Klan z Alaski”, „Morze złota”, „Suknie ślubne dla puszystych” oraz wiele innych.

discovery+ w Polsce dostępny będzie w pakiecie Start VOD w Playerze.

podziel się: