Oto nasze Specjalistki! Kogo poznamy w 1. odcinku programu?

Specjalistki
Specjalistki
Przedstawiamy trzy z sześciu bohaterek, które poznamy w pierwszym odcinku nowego polskiego programu "Specjalistki". Julia, Joanna, Agnieszka wykonują zawody, o których myśli się jako o "typowo męskich". Historie tych niezwykłych i ambitnych kobiet podważają ten stereotypowy podział. SPECJALISTKI - nowe odcinki w czwartki o 22:00 w Discovery od 9 stycznia.
Julia - Specjalistki
Julia - Specjalistki

Julia wykonuje jeden z najbardziej męskich fachów. Na co dzień ścina drzewa, tnie belki i deski. Ta 29-latka razem z mamą wspólnie prowadzi tartak. Jest pierwszą kobietą w Polsce, która wystartowała w Międzynarodowych Zawodach Drwali.

Specjalistki
Specjalistki

Joanna od 14 lat prowadzi firmę przewożąca gigantyczne ładunki. Woziła, m.in. kadłuby samolotów i dwudziestotonowe czołgi. Większość czasu spędza w biurze, ale gdy trzeba zamienia eleganckie ciuchy na kamizelkę odblaskową i rusza w trasę razem z konwojem jako pilotka.

Jest kapitanem męskiej drużyny. Blondynka na obcasach w tym świecie nie ma lekko. Asia potrafi jednak radzić sobie nawet z największymi twardzielami. Mało który pilot ponadnormatywnego transportu dorównuje jej precyzją, spokojem i opanowaniem.

Agnieszka - Specjalistki
Agnieszka - Specjalistki

Rolniczka, szefowa i bizneswoman w jednej osobie. Zarządza gospodarstwem o powierzchni tysiąca hektarów. Dowodzi męską załogą i obraca dużymi pieniędzmi. Sama też chętnie chwyta za widły. W swoim gospodarstwie Agnieszka uprawia zboża, rzepak i buraki. Ponadto w tym roku po raz pierwszy obsadziła 120 hektarów pola ziemniakami. Czy nowa inwestycja się opłaci?

NOWY POLSKI PROGRAM: Specjalistki - czwartki 22:00

NOWY POLSKI PROGRAM: Specjalistki - czwartki 22:00

NOWY POLSKI PROGRAM: SPECJALISTKI - premiera 9 stycznia w Discovery.

Julia Królik – drwalkaJulia Królik wykonuje jeden z najbardziej męskich fachów. Na co dzień ścina drzewa, tnie belki i deski. Ta 29 – latka razem z mamą wspólnie prowadzą tartak. Jest pierwszą kobietą w Polsce, która wystartowaław Międzynarodowych Zawodach Drwali. Joanna Czuba – Szafrańska – pilotkaJoanna od 14 lat prowadzi firmę przewożąca gigantyczne ładunki. Woziła, m.in. kadłuby samolotów i dwudziestotonowe czołgi. Większość czasu spędza w biurze, ale gdy trzeba zamienia eleganckie ciuchy na kamizelkę odblaskową i rusza w trasę razem z konwojem jako pilotka. Jest kapitanem męskiej drużyny. Blondynka na obcasach w tym świecie nie ma lekko. Asia potrafi jednak radzić sobie nawet z największymi twardzielami. Mało który pilot ponadnormatywnego transportu dorównuje jej precyzją, spokojem i opanowaniem. Agnieszka Tołłoczko – rolniczkaRolniczka, szefowa i bizneswoman w jednej osobie. Zarządza gospodarstwem o powierzchni tysiąca hektarów. Dowodzi męską załogą i obraca dużymi pieniędzmi. Sama też chętnie chwyta za widły. W swoim gospodarstwie Agnieszka uprawia zboża, rzepak i buraki. Ponadto w tym roku po raz pierwszy obsadziła 120 hektarów pola ziemniakami.

podziel się: