Lena i Ola - nowe bohaterki w 4. odcinku programu SPECJALISTKI

Specjalistki
Specjalistki
W 4. odcinku nowego programu Discovery "Specjalistki" poznamy nowe bohaterki - spawaczkę Olę, fankę motoryzacji oraz Lenę, truckerkę, która przemierza europejskie drogi swoim zestawem razem z chłopakiem. Premiera 4. odcinka w czwartek 30 stycznia o 22:00. Powtórki: sobota 15:00, niedziela 11:00 i 22:00 w Discovery.
Ola - Specjalistki
Ola - Specjalistki

Ta 25-latka działa w podziemiach i na wysokościach. Ola zajmuje się precyzyjnym łączeniem metali techniką TIG. To robota dla twardzielek. Bywa gorąco i niewygodnie. Ale to właśnie w świecie palników, płomieni i iskier Ola znalazła swoje miejsce na ziemi. Po pracy jeździ konno i jest fanką motoryzacji. Startuje nawet w zawodach wraków. W nowym odcinku Ola wybierze nowy samochód do wyścigów, którymi się pasjonuje.

Lena - Specjalistki
Lena - Specjalistki

Przemierza europejskie drogi za kółkiem 40 tonowych zestawów. Szoferka to jej drugi dom: garderoba, sypialnia i jadalnia. Codziennie udowadnia, że rzęsy najlepiej maluje się we wstecznym lusterku. W niektóre trasy udaje jej się wyruszyć razem ze swoim chłopakiem, również kierowcą - w 4. odcinku zobaczymy ich wesoły duet w trasie.

Premiera 4. odcinka w czwartek 30 stycznia o 22:00. Powtórki: sobota 15:00, niedziela 11:00 i 22:00 w Discovery.

podziel się: