Czerwcowe nowości na antenie Discovery Channel

Czerwcowe nowości na antenie Discovery Channel
Czerwcowe nowości na antenie Discovery Channel
W czerwcowe wieczory na antenie Discovery Channel będzie się działo! Już po raz siódmy najlepsi z najlepszych zmierzą się z siłami przyrody w serii “Nagi instynkt przetrwania: Elita”. Z drugim sezonem powrócą również “Euro Truckersi”, a bohaterowie “Gorączki Złota: Rzeki Skarbów” po raz piąty wyruszą na poszukiwanie fortuny. Na antenie nie zabraknie również dokumentalnych nowości takich jak: “GameStop: amatorzy kontra Wallstreet”, “Azjatycki Baron Narkotykowy” czy “Zdobywcy Bieguna Północnego”.

NAGI INSTYNKT PRZETRWANIA: ELITA 7

premiera: 15 czerwca o godzinie 22:00

Najtwardsi uczestnicy sensacyjnego programu powracają do dziczy, aby jeszcze raz stawić czoła wyzwaniom, które szykuje im natura! 12 śmiałków spędzi 40 dni i nocy na bagnach Luizjany, mając ze sobą jedynie 2 wybrane przez siebie przedmioty i nic poza tym! Pozbawieni ubrań, pożywienia czy wody muszą zrobić wszystko, aby przetrwać. Nie ominą ich polowania, budowanie schronień czy walka z ekstremalnymi warunkami pogodowymi. Nagrodą dla najwytrwalszego uczestnika będzie… jedynie satysfakcja. Na wygranego nie czeka żadna pieniężna nagroda. O zwycięstwo powalczą znani już fanom uczestnicy: EJ Snyder, Jeff Zausch, Ryan Holt, Steven Lee Hall Jr, Matt Wright, Lacey Jones, Amber Hargrove, Gary Golding, Max Djenohan, Rylie Parlett, Sarah Danser oraz Suzänne Zeta. “Nagi instynkt przetrwania: Elita 7” zagości na ekranach w środowe wieczory, a pierwszy odcinek serii wyemitowany zostanie 15 czerwca o godzinie 22:00.

EURO TRUCKERSI 2

premiera: 27 czerwca o godzinie 23:00

W czerwcu na ekrany Discovery Channel powrócą również Euro Truckersi. Bohaterowie programu wyruszą na włoskie, niemieckie i holenderskie szosy, zdradzając widzom sekrety życia w trasie. Jak wyglądają kulisy wbrew pozorom niełatwego zawodu profesjonalnego kierowcy? Na europejskich drogach przyjdzie im zmierzyć się z wieloma problemami, ale nie zabije to ich miłości do wykonywanego fachu. Widzowie przeżyją razem z nimi długie postoje, rozładunki i załadunki, a także drogowe niesnaski z kierowcami aut osobowych. Jak zmienia się charakter pracy kierowcy w zależności od trasy, kraju czy rodzaju przewożonego towaru? Pierwszy odcinek drugiej serii Euro Truckersów pojawi się w Discovery Channel w poniedziałek 27 czerwca o godzinie 23:00.

POTWÓR Z ALASKI

premiera: 16 czerwca o godzinie 23:00

Przeszło 30 lat temu mieszkańcy alaskańskiej miejscowości Portlock zostali zmuszeni do ucieczki ze swoich domów. Powodem miało być stworzenie, które lokalna ludność skojarzyła z mityczną Wielką Stopą. Niewyjaśniona zagadka inspiruje ekipę badawczą, która po latach wyrusza do opuszczonego miasteczka portowego, aby zbadać pozostałe tam ślady i rozwikłać tajemnicę potwora z Portlock. Na miejscu czeka ich więcej, niż mogli się spodziewać… Ośmioodcinkowa seria zadebiutuje na antenie Discovery Channel 16 czerwca o godzinie 23:00.

GAMESTOP: AMATORZY KONTRA WALLSTREET

premiera: 2 czerwca o godzinie 23:00

W czerwcu, jak zwykle na antenie kanału Discovery Channel, nie zabraknie propozycji dla fanów pełnometrażowych produkcji non-fiction. Już 2 czerwca o godzinie 23:00 film “GameStop: amatorzy kontra Wallstreet”, czyli historia niesamowitego i głośnego medialnie przedsięwzięcia, które pokazało jaka siła drzemie w internautach. Na początku 2021 roku działająca w branży gamingu firma GameStop notowała istotne spadki, stając niemal na skraju bankructwa. Dzięki nagłośnieniu jej trudnej sytuacji w mediach społecznościowych, doszło do sytuacji bez precedensu, w której internautom kupującym akcje spółki udało się doprowadzić do kilkukrotnego pomnożenia jej wartości. “GameStop: amatorzy kontra Wallstreet” to dokument analizujący ten niesamowity przypadek, a jego narratorem jest sam Jordan Belfort, znany jako pierwowzór filmowego Wilka z Wallstreet.

AZJATYCKI BARON NARKOTYKOWY

premiera: 9 czerwca o godzinie 23:00

Tse Chi Lop to twórca światowej sieci narkotykowej, który przez lata pozostawał nieuchwytny. Jego międzynarodowe imperium warte było 60 miliardów dolarów, a aresztowanie w styczniu 2021 roku wymagało wspólnej operacji służb ponad 20 państw i różnych organizacji! Twórcy dokumentu “Azjatycki Baron Narkotykowy” z pomocą Laury Huang, profesor Uniwersytetu w Harvardzie, analizują postać “druglorda”, jego drogę do potęgi i strategie biznesowe, które posłużyły do zbicia fortuny oraz wypracowania globalnych wpływów. Głośny dokument zagości na antenie Discovery Channel w czwartek 9 czerwca o godzinie 23:00.

ZDOBYWCY BIEGUNA PÓŁNOCNEGO

premiera: 16 czerwca o godzinie 23:00

Czy pionierska wyprawa na biegun północny w wykonaniu niedoświadczonych amatorów ma szansę się udać? Jak się okazuję – tak! Do tego niezwykłego przedsięwzięcia doszło w 1967 roku, a wszystko zaczęło się od spotkania sprzedawcy ubezpieczeń i lekarza, których połączyła wielka pasja. Dokument “Zdobywcy Bieguna Północnego” wraca do tamtych wydarzeń, nie tylko opowiadając historię tej wyjątkowej wyprawy, ale także zdradzając jej mało znane dotąd szczegóły. Do obejrzenia w Discovery Channel już 16 czerwca o godzinie 9:30.Oglądaj Discovery Channel!

podziel się: