Znane i lubiane programy wracają jesienią na Discovery Channel

Powracamy z Waszymi ulubionymi programami! Zapraszamy na jesień w Discovery Channel!

GORĄCZKA ZŁOTA: ZAPOMNIANE KOPALNIE CZWARTEK, 21:00, OD 2 WRZEŚNIA
Gorączka złota Zapomniane kopalnie Źródło: D+ Thunder.
Znawca kopalni Dave Turin powraca z kolejnym sezonem swojego programu. W nowych odcinkach gospodarz ponownie przyjdzie z odsieczą rodzinom, właścicielom upadających kopalni. Korzystając z lat doświadczenia, zdobytej wiedzy i wsparcia finansistów, ruszy na poszukiwanie złota tam, gdzie podobno go już nie ma.
Doświadczony górnik Dave Turin jest ekspertem w poszukiwaniu złota. Długie lata spędził, pracując razem z Toddem Hoffmanem i uczciwie zasłużył sobie na przezwisko „Dozer Dave" (Dave Spychacz), ponieważ uparcie i bez przerwy kopał w ziemi w poszukiwaniu cennego kruszcu.
KLAN Z ALASKI PT, 23:00, OD 15 PAŹDZIERNIKA
Klan z Alaski Źródło: US KEY ART
Kolejna odsłona perypetii rodziny Brownów, która żyje w alaskańskiej dziczy z dala od cywilizacji. Członkowie rodu każdego dnia będą musieli nie tylko zmierzyć się z rozmaitymi wyzwaniami, ale też poradzić sobie w trudnych warunkach. Czy im się uda?
Po trudnym i wyczerpującym roku ród Brownów będzie pełen determinacji, żeby raz na zawsze wrócić do korzeni. Po przetrwaniu najgorszych 12 miesięcy w swoim życiu „wilcze stado” – jak lubią o sobie mówić – wykorzysta swoje 34-letnie doświadczenie w dziczy, żeby odzyskać utracone marzenie o wolnym życiu w towarzystwie wszystkich członków rodziny.
GORĄCZKA ZŁOTA CZW, 21:00, OD 28 PAŹDZIERNIKA
Gorączka złota Źródło: US DLTO
Jeden z ulubionych programów widzów Discovery Channel powraca z nowym sezonem! W zeszłym roku ceny złota osiągnęły rekordowe notowania, a to z kolei spowodowało, że każdy chce uszczknąć kawałek z tego tortu. Nadchodzący sezon z pewnością odmieni życie bohaterów programu. Ale czy na lepsze?
Bohaterowie programu – spece w dziedzinie górnictwa – z pewnością znają się bardzo dobrze, można nawet pokusić się o stwierdzenie, że czasami się lubią. Kiedy jednak chodzi o złoto, sentymenty i przyjaźnie odchodzą na bok i ustępują miejsca przebiegłości oraz sprytowi. W końcu stawka jest wysoka – bogactwo, o którym marzą wszyscy.
NAGI INSTYNKT PRZETRWANIA: ELITA LISTOPAD
Nagi instynkt przetrwania: Elita Źródło: US KEY ART / Thunder Distributio
Grupa śmiałków, znanych z wcześniejszych edycji programu „Nagi instynkt przetrwania”, wraca do dziczy, żeby sprawdzić się w ekstremalnych warunkach. Aż 40 dni i 40 nocy. Bez jedzenia, wody czy ubrań! By przetrwać, będą musieli stawić czoło dzikiej przyrodzie, przekraczając własne granice. Kto odpadnie po drodze, a kto dotrwa do końca?
Sarah Bartell, Jon Bonessi, Ryan Eacret, Dawn Daussault, Seth Reece, Bulent Garcan, Gwen Grimes, Wes Harper, Makani Nalu, Joshua Bell, Suzäne Zeta i Kate Wentworth – dwunastka kobiet i mężczyzn, najbardziej ekstremalnych uczestników poprzednich edycji „Nagiego instynktu przetrwania”, powraca, żeby stawić czoło trudniejszemu niż kiedykolwiek zadaniu. Tym razem trafią do Afryki Południowej, gdzie przez 40 dni będą walczyć o przetrwanie.
FANI CZTERECH KÓŁEK LISTOPAD
Fani czterech kółek Źródło: Antonio Petronzio
Uwielbiana przez wszystkich fanów motoryzacji seria powraca na antenę Discovery Channel. W najnowszej – już 17. – odsłonie na widzów programu czeka kilka niespodzianek. Tym razem program powróci do Wielkiej Brytanii oraz przedstawi nowego gospodarza!
Po sześciu latach kręcenia odcinków na terenie Stanów Zjednoczonych „Fani czterech kółek” powrócą do Europy, a konkretnie do Wielkiej Brytanii. Zmiana otoczenia w premierowych odcinkach przyniesie też inną – obsady. Z programem pożegna się Ant Anstead, a jego miejsce u boku Mike’a Brewera zajmie były mechanik Formuły 1, Marc „Elvis” Priestley.
EURO TRUCKERSI JESIEŃ
Euro Truckersi
Po krótkiej przerwie euro truckersi ponownie wyjadą na drogi w Discovery Channel. Profesjonalni kierowcy ciężarówek zabiorą widzów do swojego świata – setek kilometrów tras pokonywanych każdego dnia, niecodziennych załadunków i stale obecnej presji czasu.
Zawód kierowcy pojazdów wielkogabarytowych nie należy do najłatwiejszych. Długie godziny pracy, częste zmęczenie, ogromne ładunki i ruchliwe drogi to tylko niektóre z przeszkód, którym każdego dnia truckersi muszą stawiać czoło. Oni jednak nie narzekają – kochają swoją robotę i nie zamieniliby jej na żadną inną. Dlaczego? O tym sami opowiedzą, pokonując kolejne odcinki na szosach Europy – w Niemczech, Włoszech i Holandii.
NAGI INSTYNKT PRZETRWANIA GRUDZIEŃ
Nagi instynkt przetrwania Źródło: US DLTO
Kolejne pary śmiałków powracają, żeby przeżyć w ekstremalnych warunkach, gdzie niebezpieczeństwo może czaić się wszędzie. Czy łatwo jest przetrwać w wyczerpującej rzeczywistości? Gdzie leży granica ludzkiej wytrzymałości? To pytania, na które już wkrótce poznają odpowiedź.
W każdym odcinku dwójka nieznajomych – kobieta i mężczyzna – zostanie połączona w parę, a następnie poddana niezwykłej próbie, do której wstępem będzie poznanie się nago. Ich zadaniem będzie przetrwać w najbardziej ekstremalnych warunkach. Bez dostępu do ubrań, jedzenia i wody, ale za to we wrogim klimacie i pod okiem drapieżnych dzikich zwierząt.
POSZUKIWACZE DINOZAURÓW GRUDZIEŃ
Poszukiwacze dinozaurów Źródło: US KEY ART/ Thunder Distribution
Kowboje – tropiciele dinozaurów – powracają na antenę Discovery Channel. Ruszają na Zachód w poszukiwaniu prehistorycznych skamieniałości – od skarbca kłów mamuta, przez pole kości triceratopsa po prawie kompletną czaszkę tyranozaura. A wszystko to, aby zarobić i zachować swój surowy tryb życia.
Kowboje poszukujący śladów dinozaurów powracają, żeby wykopać kolejne prehistoryczne skarby na Dzikim Zachodzie. Na dziewiczych terenach Wyoming, Montany i pośród rozległych pustyń Nowego Meksyku będą wypatrywać nie tylko skamielin dinozaurów, ale też kolekcjonerów i kupców.
EKSTREMALNA ALASKA GRUDZIEŃ
Ekstremalna Alaska Źródło: US DLTO
Kolejna odsłona losów rodu Kichlerów, zamieszkującego mroźne tereny Alaski. Po ostatnim roku bohaterowie liczą, że karta odwróci się i los ponownie się do nich uśmiechnie. Czy tak się jednak stanie? O tym widzowie Discovery Channel przekonają się już jesienią.
Ostatni sezon okazał się trudną próbą dla rodziny Kilcherów z Alaski. Wraz z nękającą świat pandemią bohaterowie musieli stawić czoło jeszcze większej ilości problemów, które pojawiały się co chwila. Senior rodu Artz oraz Eivin trafili do szpitala. Pierwszy w ciężkim stanie na salę operacyjną, drugi zranił się podczas pracy w swoim warsztacie. A że nieszczęścia chodzą parami, również warunki atmosferyczne nie oszczędziły Kilcherów. Trzęsienie ziemi, powódź i pożar, a do tego Covid-19, który również zebrał swoje żniwo.
Wszystkie produkcje Discovery Channel wzbogacą również bibliotekę tytułów Playera.