REKINY NAD BAŁTYKIEM!

REKINY NAD BAŁTYKIEM!
REKINY NAD BAŁTYKIEM!
W ich organizmach nie ma ani jednej kości, a przodkowie byli na świecie wcześniej, niż pierwsze drzewa. Od lat intrygują, przerażają i inspirują, wpisując się na stałe w popkulturę. Rekiny, bo o nich mowa, po raz kolejny zdominują antenę Discovery Channel w 34. edycji kultowej serii Shark Week!

Już 1 sierpnia na antenie Discovery Channel rozpocznie się SHARK WEEK – doroczny, kultowy maraton programów o rekinach. Te niesamowite zwierzęta wciąż mają przed nami wiele tajemnic – aby je zbadać, kamery Discovery odwiedzą wody Południowej Afryki, Tahiti, Papui-Nowej Gwinei, Bahamów czy Azorów. Codziennie od 1 do 5 sierpnia, o godzinie 18:00 widzowie Discovery Channel oraz Discovery+ będą mogli liczyć na porcję wiedzy i emocji wprost z podwodnego świata. Na antenie zagoszczą zupełnie nowe formaty oraz kolejne serie znanych produkcji. Wśród nich pojawią się m.in. „Mark Rober kontra rekiny”, „Jackass: rekiny kontratakują”, „Szczęki24”, „Rekiny kontra ośmiornice” czy „Rekin (nie) na żarty”.

SZCZĘKI24

Poniedziałek, 1 sierpnia 2022, godz. 18:00

Filmowiec Andy Casagrande i biolog Craig O’Connell połączą siły, aby znaleźć przyczynę tajemniczego zjawiska, zaobserwowanego przez mieszkańców Guadalupe. Dlaczego w wodach otaczających wyspę młode żarłacze białe uciekają przed agresywnymi, dorosłymi osobnikami? Jaki związek z tym niespotykanym zjawiskiem ma inna anomalia, nazwana przez naukowców The Blob? Casagrande i O’Connell, przy wsparciu Madison Stewart, postarają się nie tylko wyjaśnić przyczyny tej sytuacji, ale też pomóc młodym rekinom, aby lepiej zrozumieć, jaka może być przyszłość tego gatunku w wodach Pacyfiku.

REKINY NAD BAŁTYKIEM!
REKINY NAD BAŁTYKIEM!
REKINY NAD BAŁTYKIEM!
REKINY NAD BAŁTYKIEM!

JACKASS: REKINY KONTRATAKUJĄŚroda, 3 sierpnia 2022, godz. 18:00Tych panów nie trzeba nikomu przedstawiać – szaleni Jackass powracają do Shark Week! Johnny Knoxville, Chris Pontius, Wee Man, Jasper, Dark Shark, Zach Holmes i Poopies po raz kolejny zmierzą się z szalonymi wyzwaniami, aby sprawdzić, ile prawdy jest w popularnych mitach dotyczących rekinów. Czy naprawdę mogą wyczuć człowieka w wodzie nawet z ogromnej odległości? Czy można zdenerwować je czerwoną płachtą, jak byka na corridzie? Jackassom nie zabraknie odwagi, aby sprawdzić to na własnej skórze!

REKINY NAD BAŁTYKIEM!
REKINY NAD BAŁTYKIEM!
REKINY NAD BAŁTYKIEM!
REKINY NAD BAŁTYKIEM!
REKINY NAD BAŁTYKIEM!
REKINY NAD BAŁTYKIEM!
podziel się: