"Jeffrey Dahmer: morderca i kanibal" już w Playerze!

"Jeffrey Dahmer: morderca i kanibal" już w Playerze!
"Jeffrey Dahmer: morderca i kanibal" już w Playerze!
Od kilku tygodni nazwisko Dahmera jest ponownie na ustach wszystkich. Historia mordercy-kanibala z USA na nowo wróciła na nagłówki. Player zaprasza na film dokumentalny produkcji discovery+ Originals „Jeffrey Dahmer: morderca i kanibal”, który stara się odpowiedzieć na pytanie: jak pochodzący z dobrej rodziny ułożony chłopak przeistoczył się w bezwzględnego mordercę?

Jeffrey Dahmer to nazwisko, obok którego od kilku tygodni nikt nie przechodzi obojętnie. Brutalne morderstwa i akty kanibalizmu jego autorstwa na nowo stały się tematem obszernych artykułów i rozmów. Każdy próbuje poznać tajemnice kryjące się za budzącą strach i zgrozę we wszystkich postacią Dahmera.

Zbrodnie Dahmera pozostały niewykryte w Ohio i Milwaukee w latach 70. i 80. XX wieku. Żaden z członków jego rodziny ani sąsiadów nigdy nie podejrzewał, że ten łagodnie mówiący i dobrze wychowany mężczyzna jest seryjnym mordercą i dewiantem seksualnym. Został złapany dopiero, gdy policja natknęła się na jego mieszkanie.

Dlaczego Dahmer zabił tak wielu młodych mężczyzn? Jak nieśmiały nastolatek z kochającej rodziny przekształcił się w jednego z najbardziej przerażających seryjnych morderców w Ameryce? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w oszałamiającym archiwum policyjnym, osobistych zeznaniach przyjaciół i rodziny, w tym jego ojca Lionela oraz ekskluzywnych wywiadach z dwojgiem ludzi – niedoszłych ofiar, którym udało się ujść z życiem, by opowiedzieć tę historię. Wszystkie one pojawiają się w filmie dokumentalnym pod marką discovery+ Originals „Jeffrey Dahmer: morderca i kanibal”.

„ Dahmer: morderca i kanibal” już w Playerze!

podziel się: