Czy warto bać się technologii 5G?

Odkrywając wielkie marki: Cyfrowa rewolucja
Odkrywając wielkie marki: Cyfrowa rewolucja
Ludzie boją się rzeczy, których nie znają. To bardzo naturalna reakcja i właśnie ten program pomoże zrozumieć widzom, dlaczego lękać się ich nie warto. Zmiany są dobre, wystarczy tylko poznać ich korzyści.

Premiera: 2 października, sobota, godz. 19.30

Nowy program Discovery Channel przedstawi widzom pełen pakiet rzetelnej wiedzy na temat technologii 5G. Zobrazuje długofalowe korzyści dla zwykłego człowieka oraz całej społeczności, a także obali mity poprzez dokładne i jednocześnie przystępne wytłumaczenie jak działa ta technologia. Ponadto produkcja poruszy historię powstawania telewizji i Internetu. Wyjaśni czym jest refarming i dlaczego musi nastąpić? Dokładnie opisze działanie sieci komórkowych.

„Odkrywając wielkie marki: cyfrowa rewolucja” sprawnie i w pigułce przeprowadzi widza od tematyki pierwszych telefonów mobilnych przez wszystkie ich kolejne generacje. Wyjaśni czym są Smart Cities, dlaczego ten postęp jest konieczny i sprawi, że ułatwi nam wszystkim życie. 5G przynosi zmiany, owszem – często rewolucyjne, które silnie wpłyną na jakość naszej codzienności. Każda taka modyfikacja wywołuje lęk i nie ma w tym nic dziwnego. Ważne jednak, by na ten proces patrzeć nie tylko jak na szansę szybszego Internetu, ale też jak na technologię, która może nawet uratować życie.

podziel się: