Nowy sezon "Nic do zgłoszenia". Co czeka nas w 1. odcinku?

Nic do zgłoszenia 2
Nic do zgłoszenia 2
Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej w z Krajowej Administracji Skarbowej zatrzymują niebezpieczne i nielegalne towary, zanim te trafią do Polski oraz innych krajów Unii Europejskiej. W nowym sezonie wrócimy do bohaterów, których dobrze znamy, ale także zawitamy z kamerą na kolejne przejścia graniczne. Wyzwań i spektakularnych ujawnień nie zabraknie! Premiera 1. odcinka we wtorek 28 kwietnia o 21:00 w Discovery.

W pierwszym odcinku drugiej serii "Nic Do Zgłoszenia" poznamy nowe funkcjonariuszki: Dorotę i Martę, które pracują na polsko-rosyjskiej granicy w Bezledach. Będą musiały grać w kotka i myszkę z przemytnikiem, który mimo kolejnych ujawnień, brnie dalej i udaje niewiniątko...

Related content

W Korczowej, nasi bohaterowie Tomasz i Mateusz odkryją niecodzienny przemyt… sera. Ale czy podróżny nie będzie ukrywał czegoś więcej? W Medyce służbę pełni funkcjonariusz Kazik, który z pomocą psa ujawnia znaczną ilość papierosów.

W Dorohusku funkcjonariusza Jagoda kontroluje pasażerów autokaru. Jeden z podróżnych przewozi nietypowy towar. Czy ma prawo przewozić go przez granicę w swoim bagażu?

Premiera 1. odcinka we wtorek 28 kwietnia o 21:00 w Discovery.

Related content

podziel się: